Zespół Kult po 35 latach opublikował teledysk do przeboju "Arahja"
Strona Główna > Zespół Kult po 35 latach opublikował teledysk do przeboju „Arahja”

Zespół Kult po 35 latach opublikował teledysk do przeboju „Arahja”

Grupa Kult zaskoczyła fanów nowym teledyskiem. Do sieci trafił klip do ponadczasowego przeboju „Anarhja”.

Kult jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowej. Ich twórczość jest nie tylko ważna dla starszych pokoleń, ale również nieustannie inspiruje kolejne. Dlatego też wiadomość o opublikowaniu teledysku do kultowego przeboju „Arahja” z pewnością wzbudziła wiele emocji wśród fanów grupy.

Zespół świętuje 41. rocznicę powstania zespołu. Wśród wielu przygotowanych przez grupę Kazika Staszewskiego niespodzianek znajduje się teledysk do kultowej piosenki „Arahja”, który pojawia się 35 lat po pierwotnej premierze. Publikacja tego klipu to również okazja do przypomnienia sobie, jak bardzo ten utwór jest nadal aktualny.

Zobacz teledysk do utworu „Arahja”:

„KULT XLI” – niespodzianka od zespołu Kult

Zespół Kult kilka tygodni temu zapowiedział niezwykłe wydawnictwo pod tytułem „KULT XLI”. Box składa się z czterech płyt winylowych, zawierających przekrojowy materiał z 36 utworami, które z pewnością zachwycą fanów zespołu. Co więcej, wydawnictwo ukazywać się będzie w częściach, a każda z nich będzie mieć swoją premierę co kwartał.

Zobacz także: Quiz: Jak dobrze znasz piosenki zespołu Kult?

Album „K” to pierwsza część boxu i obejmuje lata 80., zaczynając od debiutanckiego albumu „Kult”, a kończąc na „45-89”. Część „U” to utwory z lat 90., w tym „Your Eyes”, „Tata Kazika”, „Tata 2” i „Ostateczny krach systemu korporacji”. Na części „L” znajdziemy utwory z lat 2000, od „Poligono Industrial” do „Prosto”. Ostatnia część to album „T”, zawierający najnowsze utwory zespołu oraz premierowe, niepublikowane wcześniej utwory.

Nie tylko muzyka będzie atrakcją dla fanów Kultu. Całość uzupełni specjalna oprawa oraz wyjątkowy album ze zdjęciami. Każda część boxa będzie miała swój unikalny wygląd, a ostatnia część zostanie uzupełniona o album ze zdjęciami, które nadesłali fani zespołu.

Osoby, które zamówią pierwszą część wydawnictwa (płytę „K” z boxem), otrzymają gwarancję, że ich KULTowe zdjęcie zostanie umieszczone w albumie. Jest to doskonała okazja dla fanów, aby włączyć się w tworzenie historii zespołu Kult.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *