Znajdź 7 różnic. Masz tylko 15 sekund! Pełne skupienie
Strona Główna > Znajdź 7 różnic. Masz tylko 15 sekund! Pełne skupienie

Znajdź 7 różnic. Masz tylko 15 sekund! Pełne skupienie

Znajdziesz 7 różnic pomiędzy obrazkami w 15 sekund? Jeśli dostrzeżesz też ostatnią, jesteś geniuszem! Włącz stoper i… do dzieła!

Takie zagadki nie stanowiły dla nas najmniejszego kłopotu w dzieciństwie i rozwiązywaliśmy je wówczas błyskawicznie. Jak jest dziś i czy coś się zmieniło? To ogromny test na spostrzegawczość. Jeśli uda Ci się dostrzec wszystkie różnice w czasie 15 sekund, jesteś nie lada bystrzakiem! Nie każdy posiada taką umiejętność i sokoli wzrok. Jeśli znajdziesz komplet 7 różnic, twoja inteligencja jest ponadprzeciętna.

Zobacz także: Tego chce uczyć Edyta Górniak. Cena za spotkanie zwala z nóg!

Test na koordynację wzrokową

Jest to test na koordynację na linii mózg-oko. Polega on na tym, aby w niezwykle krótkim czasie – w ciągu 15 sekund, dostrzec różnice między dwoma niemalże identycznymi obrazkami!

Przyjrzyj się dobrze poniższym zdjęciom. Nastaw stoper na 15 sekund. Jeśli nie masz stopera – nic nie szkodzi! Z całą pewnością masz taką opcję w swoim smartfonie. Czy potrafisz dostrzec w tym czasie wszystkie siedem różnic? Jeśli Ci się uda, jesteś niewiarygodnym kozakiem!

Znajdziesz 7 różnic pomiędzy obrazkami w 15 sekund? Jeśli dostrzeżesz też ostatnią, jesteś geniuszem! Włącz stoper i… do dzieła!

Zobacz także: Blanka szczerze o hejterach. „Miło mi, że przeprosili”

Co to jest koordynacja ręka-oko?

Koordynacja wzrokowo-ruchowa to nic innego jak zdolność zsynchronizowania ruchów z tym, co dostrzegamy wzrokiem. Kształtujemy tę sprawność już od najmłodszych lat życia. Jest ona elementem całościowego rozwoju psychomtorycznego.

Zobacz także: Paskudne, co wywróżyła jej tarocistka! Roxie Węgiel zabrała głos

Odpowiedzi: oto 7 różnic

Te obrazki mogły początkowo wydawać się niemalże identyczne, jednak przy dokładniejszym porównaniu, wprawne oko dostrzeże drobne różnice w szczegółach. W przypadku, gdy zauważyłeś siódmą różnicę w określonym wyżej czasie zabawy, jesteś wśród 1 proc. populacji geniuszy!

Różnice to:

  1. Brak wafla za kwiatkiem
  2. Brak fragmentu chmury
  3. Brak zęba (okna) w domku
  4. Brak wafla w wiatraku
  5. Brak kawałka drewna w ogrodzeniu
  6. Słuchawki
  7. Brak guzików na wykrywaczu wafli

Czy Twoje odpowiedzi pokrywają się z poprawnymi i udało Ci się odnaleźć 7 różnic?

Zobacz także: Quiz. Górniak czy Komarenko – kto to powiedział? 8/10 to sukces