Adele wzięła sekretny ślub! Tak się przyznała. "Bardzo urocze" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Adele wzięła sekretny ślub! Tak się przyznała. „Bardzo urocze”

Adele wzięła sekretny ślub! Tak się przyznała. „Bardzo urocze”

Okazało się, że plotki zalewające od jakiegoś czasu sieć się potwierdziły! Adele potwierdziła, że wyszła za mąż. Zrobiła to w bardzo nietypowy sposób.

Adele to jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek. Artystka od 2021 roku jest w związku z agentem sportowym Richem Paulem. W ostatnich miesiącach pojawiły się także pogłoski, że para postanowiła się pobrać. Zakochani długo nie przyznawali się do sformalizowania swojej relacji. Teraz wyszło na jaw, że… wzięli tajemny ślub!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz także: Fan zwrócił się do Nicka Cave’a. To usłyszał od muzyka

Adele jest mężatką! Plotki się potwierdziły

Adele ma za sobą wiele miłosnych zawirowań. Jej życie uczuciowe było pełne uczuciowych rozczarowań, które stały się inspiracją dla wielu jej tekstów piosenek. Niektóre z nich są dziś ogólnoświatowymi przebojami. Zapewniły one gwieździe olbrzymią popularność i autentyczność.

W 2019 roku piosenkarka zdecydowała się na rozwód z mężem – biznesmenem Simonem Koneckim. Ich małżeństwo trwało niespełna trzy lata, jednak byli wcześniej wieloletnim związku. Mają razem 11-letniego syna – Angelo. Od chwili rozstania wiele się zmieniło, a piosenkarka nie przypomina już siebie sprzed lat. Mocno schudła i nabrała pewności siebie. Znalazła nawet nowego ukochanego.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2023. Kiedy wystąpi Polka? Kolejność występów, głosowanie

W lipcu 2021 roku Adele dała się przyłapać fotografowi podczas meczu koszykówki. Siedziała wówczas na trybunach u boku agenta sportowego LeBrona Jamesa. Jakiś czas później artystka udzieliła wywiadu magazynowi „Rolling Stone”. Nazwała tam swój obiekt westchnień „niesamowitym” i „dobrodusznym” człowiekiem. Potwierdziła tym samym plotki, które krążyły wokół jej relacji z Paulem. Dodała także, że to „najłatwiejsza relacja, jakiej kiedykolwiek doświadczyła”.

Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam na jego punkcie obsesję. Zdecydowanie chcę więcej dzieci – powiedziała jakiś czas temu Adele w rozmowie z „ELLE”.

Jakiś czas temu, podczas jednego z występów w Las Vegas, artystka nazwała swojego partnera „mężem”. Rozpoczęło to pogłoski o potajemnym ślubie gwiazdy. Fani spekulowali, że para pobrała się w ubiegłym roku.

Zobacz także: Pet Shop Boys na jedynym koncercie w Polsce! Wielka niespodzianka dla fanów [DATA, BILETY]

Artystka przyznała się, że jest mężatką. Oto, jak to zrobiła

Domysły i spekulacje fanów Adele się potwierdziły. Artystka sama przyznała się, że wstąpiła w związek małżeński. Co ciekawe, zrobiła to w bardzo wymowny sposób. Okazało się bowiem, że piosenkarka miała potwierdzić małżeństwo podczas… kabaretowego występu Alana Carra.

Artystka wybrała się na występ swego przyjaciela w Los Angeles. Brytyjski tabloid dailymail.co.uk donosi, że w trakcie widowiska komik zapytał publiczność, czy ktoś z nich w ostatnim czasie wziął ślub. Adele miała podnieść rękę i powiedzieć, że wyszła za mąż za Richa Paula. Prawdziwość tej informacji poświadczyły dwie osoby obecne w tym czasie na widowni.

Byłem dziś wieczorem na występie komediowym Alana Carra w Los Angeles i Adele była na widowni. Alan zapytał publiczność, czy ktoś niedawno wziął ślub, a Adele krzyknęła: „tak” – powiedział pierwszy ze świadków.

Zobacz także: Uczestnik „Milionerów” nie wytrzymał. Pozwał producentów teleturnieju

Kolejny z informatorów rozczulał się nad reakcją gwiazdy.

Kiedy stand-uper zapytał, czy ktoś niedawno wziął ślub, krzyknęła: „tak”. To było bardzo urocze – dodał drugi świadek.

Zobacz także: Tragiczny wypadek na koncercie Robbiego Williamsa. Nie żyje fanka

Czy lubisz twórczość Adele?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!