Strona Główna > Anna Świątczak zapowiada nowy album balladą „Nie przekreślaj mnie” [WIDEO]

Anna Świątczak zapowiada nowy album balladą „Nie przekreślaj mnie” [WIDEO]

Była wokalistka grupy Ich Troje powraca z nowym materiałem i zapowiada nową płytę, która ukaże się już w listopadzie. Posłuchajcie pierwszego singla.

Jej pierwszy solowy album „Aniqa” ukazał się 2009 roku. Teraz przyszedł czas na autorski projekt Anka, który założyła wspólnie z Piotrem Aleksandrowiczem i Robertem Kurpiszem. Do sieci trafił singiel „Nie przekreślaj mnie”. Jest to zapowiedź nadchodzącego albumu, który ukaże się w listopadzie 2022 roku. W klipie wystąpiła Weronika Fabijańska.

Zobacz teledysk:

Ania Świątczak zdobyła największą popularność, występując w zespole Ich Troje w latach 2003 – 2010. Na tym jednak nie zakończyła się jej przygoda z grupą Michała Wiśniewskiego. Od 2020 roku znów jest ich wokalistką. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN artystka powiedziała:

Choć dziś towarzyszą temu inne emocje, „Ich Troje” na nowo, dziwnym zrządzeniem losu znowu spotkało się razem i znów poczuliśmy tę chemię. Spotkaliśmy się przypadkowo i w momencie, gdy ktoś inny miał zaśpiewać moją partię, zaniemógł, ja wskoczyłam trochę dla ratunku i nagle zrobił się ogień.

Polecamy również: