Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem
Strona Główna > Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem

Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem

Sensacyjne doniesienia. Beata Kozidrak zaręczona. Liderka Bajmu powiedziałą „tak” i pochwaliła się pierścionkiem.

Radosne wieści prosto od Beaty Kozidrak. Po burzliwym czasie w jej życiu nadeszła pora na odrobinę szczęścia. Niedawno wokalistka Bajmu usłyszała wyrok sądu w sprawie wydarzeń z września 2021 roku. Jechała wtedy pijana ulicami Warszawy.

Zobacz także: Nowy teledysk Sanah. Podsiadło nie wytrzymał

W ostatnim czasie Kozidrak rozwiodła się także z wieloletnim partnerem, Andrzejem Pietrasem. Para była razem w latach 1979-2016. Doczekali się dwóch córek, Katarzyny i Agaty.

Ich 36-letnie małżeństwo zakończyło się krótką sprawą rozwodową trwającą zaledwie 15 minut. Teraz artystka i producent zajmują się sobą i swoimi nowymi miłościami. Beata Kozidrak właśnie wyznała, że kolejny raz szykuje się do ślubu!

Zaręczyny Beaty Kozidrak

Co za sensacja! 62-letnia Beata Kozidrak zaręczona! Gwiazda ogłosiła radosne wieści podczas imprezy „Pink Party”. To właśnie tam pochwaliła się pierścionkiem z wielkim diamentem.

Zobacz także: Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate

Cztery karaty szczęścia! Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje „yes” – powiedziała pokazując zgromadzonym pierścionek zaręczynowy.

Choć jeszcze niedawno liderka Bajmu zapewniała, że nie planuje wychodzić za mąż, najwidoczniej wszystko się zmieniło. – Na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż mój partner bardzo się stara, ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie – mówiła „Vivie”.

Kim jest partner Beaty Kozidrak?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, kim jest obecny partner Beaty Kozidrak. Wiadomo, że jest to młodszy od wokalistki mężczyzna. Wybranek piosenkarki ma mieć 45 lat. To technik elektroradiologii. Pracuje w klinice stomatologicznej.

Zobacz także: W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles

Oczywiście w łóżku jest ogień… Tak, jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim – pisała w autobiografii Kozidrak.

Może cię zainteresować:


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *