Bebe Rexha uderzona w twarz podczas koncertu! Fani zamarli
Strona Główna > Gwiazda padła na scenie podczas koncertu! Fani zamarli. Wideo obiegło sieć

Gwiazda padła na scenie podczas koncertu! Fani zamarli. Wideo obiegło sieć

Piosenkarka Bebe Rexha została uderzona w twarz podczas niedzielnego koncertu, który grała w Nowym Jorku. Okazało się, że jeden z fanów rzucił w nią… telefonem komórkowym. Artystka przerwała koncert i pojechała do szpitala, gdzie założono jej szwy. Policja spekuluje, że było to celowe i zamierzone działanie.

Bebe Rexha została uderzona przez fana w twarz! Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najniebezpieczniejszych incydentów, jakie miały miejsce na koncertach w tym roku! Bebe Rexha to światowej sławy artystka, która ma swoją własną ochronę. Nad jej bezpieczeństwem czuwa sztab zaufanych policjantów i bodyguardów. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca! Co zatem się wydarzyło i dlaczego musiało dojść do takiej tragedii?

Zobacz także: Michał Wiśniewski zamieszka w ogromnej willi. Ponad 800 metrów!

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas występu wokalistki w Nowym Jorku. Bebe Rexha robiła show w ramach swojej trasy Best F’n Night Of My Life. Piosenkarka za bardzo zaufała jednak ludziom zgromadzonym na widowni. Postanowiła podejść i przywitać się ze swoimi fanami. Wtem zupełnie niespodziewanie ktoś wpadł na pomysł, aby rzucić z impetem w jej kierunku telefonem. Siła uderzenia była tak duża, że Bebe upadła na kolana trzymając się z bólu za twarz.

Groźny incydent podczas koncertu

Uderzenie było tak mocne, że Bebe Rexha upadła na scenę i spuściła głowę. Członkowie ekipy zareagowali momentalnie na tę groźną sytuację i podbiegli do wokalistki, próbując dowiedzieć się co się stało, a także udzielić jej pomocy. W sieci pojawiły się nagrania z których dowiadujemy się jak wyglądało całe zajście, a także kto dokonał tego czynu. 

Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo gwiazdy oraz jej medycy zdecydowali, że najbezpieczniej będzie gdy opuści ona scenę. Wokalistka nie straciła jednak dobrego humoru i postanowiła pomachać swoim fanom na pożegnanie, po czym zniknęła za kurtyną.

Zobacz także: Oszaleli na jej punkcie. Występ 7-latki zwala z nóg!

Piosenkarka nie odniosła się jeszcze do zaistniałego incydentu. Bebe Rexha szybko otrzymała pomoc medyczną, założono jej nawet szwy! Jak donoszą postronni obserwatorzy widziano także, jak mężczyzna odpowiedzialny za ten wybryk zostaje wyprowadzony przez ochroniarzy. Fani nie kryli oburzenia tym skandalem, ale byli także rozczarowani, że koncert ich ukochanej piosenkarki zakończył się tak szybko i w tak brzydkim stylu.

Zobacz także: „Mafia mnie ścigała”. Magda Gessler nie czuje strachu?

Nowa moda na selfie?

Ostatnio dużą popularnością cieszy się nowy zwyczaj – rzucanie przez uczestników koncertu na scenę telefonów komórkowych, aby artyści zrobili sobie nimi selfie! Czy tak było i tym razem? Ciężko powiedzieć, ale jedna z popularnych gwiazd Harry Styles zdecydował się niedawno podnieść jeden ze smartfonów i nagrał wiadomość głosową przyjaciołom jego właściciela. Być może fan Bebe Rexhy chciał powtórzyć ten wyczyn.

Zobacz także: Samantha Fox rozgrzewała scenę w latach 80. Tak dziś wygląda autorka „Touch me”