Beyoncé łapie się za głowę i ogłasza drugi koncert w Warszawie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beyoncé łapie się za głowę i ogłasza drugi koncert w Warszawie!

Beyoncé łapie się za głowę i ogłasza drugi koncert w Warszawie!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Beyoncé. Artystka wystąpi w Polsce na aż dwóch koncertach 27 i 28 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Tego można było się spodziewać po zeszłotygodniowym ogłoszeniu koncertu Beyoncé. Gdy ruszyła sprzedaż biletów, rozeszły się one w mgnieniu oka! W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem ogłoszono kolejną datę! Artystka wystąpi ponownie 28 czerwca na PGe Narodowym!

„RENAISSANCE” był najbardziej oczekiwanym albumem roku — 15 czerwca artystka powiadomiła swoich fanów o nowej muzyce poprzez aktualizację bio w mediach społecznościowych. Kontynuowała niekonwencjonalną promocję wydając „BREAK MY SOUL” o północy w letnie przesilenie. Uzależniający singiel natychmiast został uznany za piosenkę lata i hymn pokolenia.

Beyoncé nagrała album w trakcie pandemii, pracując nad nim przez prawie trzy lata. Jak podkreśla, cisza tamtych czasów pozwoliła jej dotrzeć do jej najbardziej kreatywnego ja. 

Stworzenie tego albumu dało mi miejsce, w którym mogłam marzyć i znaleźć ucieczkę w strasznym dla świata czasie. Dzięki temu czułam się wolna i chętna przygód w momencie, gdy niewiele się działo. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca bez osądu. To miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć i czuć wolność. To była piękna podróż.

Pełen porywających hymnów „RENAISSANCE” jest kulminacją wolności i ucieczki. Wyjątkową intencją albumu było stworzenie muzyki, która porwie duszę i zachęci do tańca. To celebracja ery klubów, w której każdy, kto czuł się jak outsider, tworzył społeczność poszukiwaczy wolności i twórczo wyrażał się poprzez rytm. Magia „RENAISSANCE” tkwi także we wzniosłym wokalu Beyoncé, który stanowi ramę dla odważnych i niezwykle aktualnych tekstów.

Polecamy również: