Skromny nauczyciel wbił jurorów w fotele coverem przeboju "The Sound Of Silence" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Skromny nauczyciel wbił jurorów w fotele coverem przeboju „The Sound Of Silence” [WIDEO]

Skromny nauczyciel wbił jurorów w fotele coverem przeboju „The Sound Of Silence” [WIDEO]

Tom Ball po raz kolejny zachwycił jurorów i publiczność, tym razem w programie „America’s Got Talent: All Stars”.

Za nami piąty odcinek przesłuchań do „America’s Got Talent: All-Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. Do zdobycia pozostał tylko jeden „Golden Buzzer”, czyli złoty przycisk, który gwarantuje awans do półfinału. Sędziowie Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel i gospodarz Terry Crews wszyscy musieli być zgodni co do tego, komu go przyznać.

Na początku programu jurorzy myśleli, że będzie to trudne, ale po tym, jak brytyjski finalista „Mam talent”, Tom Ball, wykonał swoją wyjątkową wersję „Sounds of Silence” Simona i Garfunkela, a publiczność skandowała „Golden Buzzer, Golden Buzzer”, nie było wątpliwości, że 24-letni nauczyciel szkoły średniej z West Sussex w Wielkiej Brytanii na to zasłużył! Sami oceńcie:

Historia przeboju „The Sound Of Silence”

Utwór „The Sound Of Silence” znalazł się na albumie „3.A.M.”, który w wyniku inwazji brytyjskiej w 1964 roku sprzedawał się fatalnie. Duet zawiesił wtedy swoją działalność.

W 1965 roku piosenkę zaczęły puszczać różne stacje radiowe w Stanach. Ballada spodobała się producentowi – Tomowi Wilsonowi, który postanowił udoskonalić piosenkę. Dograne zostały partie gitary elektrycznej i sekcje rytmiczne.

Twórcy piosenki – Simon i Garfunkel nie zostali poinformowani o powstaniu nowej wersji. O debiucie ulepszongo utworu pierwszy dowiedział się Simon, który przypadkiem, czytając magazyn „Billboard” zobaczył „The Sound Of Silence” w zestawieniu. Poinformował o tym Garfunkela, który zaraz po tym zdecydował się wrócić do USA. Panowie postanowili reaktywować duet.

Polecamy również: