Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi "Solo" po niemiecku
Strona Główna > Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentantka polski podczas konkursu, Blanka Stajkow nie przestaje zaskakiwać. Po kontrowersjach z utworem „Solo” postanowiła zaśpiewać swój numer… po niemiecku.

Blanka Stajkow reprezentuje Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Wygrała preselekcje, co wywołało wielkie kontrowersje wśród internautów i fanów międzynarodowej imprezy. Ich zdaniem Blanka z utworem „Solo” nie powinna lecieć do Liverpoolu.

Zobacz także: Kosmiczne stawki. Tyle gwiazdy biorą za prywatne koncerty

Blanka śpiewa „Solo” po niemiecku

Mimo medialnej burzy, nie zmieniono reprezentantki. Blanka nie daje za wygraną i nieustannie występuje w mediach społecznościowych promując swój numer. Od jakiegoś czasu przebywa w Liverpoolu, gdzie odbywają się próby do występu Polki.

Blanka Stajkow wystąpi w drugiej części półfinału, który odbędzie się 11 maja w Liverpoolu. Na kilka dni przed wydarzeniem wokalistka próbuje zachęcić do siebie międzynarodową publiczność, również Niemców. Wykonała „Solo” w języku naszych zachodnich sąsiadów.

Zobacz także: To dla niej stworzył „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Tajemnica utworu Wodeckiego

Która wersja słynnego utworu jest lepsza? Przypomnijmy, że nagranie Blanki stało się viralem w sieci. Jej „bejba” zyskało tysiące udostępnień na TikToku.

Niedawno pojawiło się także akustyczne nagranie eurowizyjnego hitu. Niestety, również nie zyskało sympatii komentujących. Czy niemiecka wersja „Solo” wypadła lepiej?

Blanka, jedna wersja już nam wystarczy – czytamy pod nagraniem.

Mojej Pani od Niemca kraja się serce.

Wcale nie czytane z kartki.

Blanka, zapraszam na zajęcia.

Jednak mój niemiecki jest super…

Jest aż tak źle? Nagranie niemieckiej wersji „Solo” można zobaczyć poniżej.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *