Blanka zagrała swój pierwszy koncert. Wydała tylko dwie piosenki
Strona Główna > Blanka zagrała swój pierwszy koncert. Wydała tylko dwie piosenki

Blanka zagrała swój pierwszy koncert. Wydała tylko dwie piosenki

Ledwo wróciła z Liverpoolu, a już koncertuje. Blanka Stajkow zagrała swój pierwszy koncert. Wystąpiła w Rawiczu (woj. wielkopolskie) podczas Rawickiego Festiwalu Sportu. Internauci zarzucają jednak wokalistce, że dwie autorskie piosenki to nieco za mało na autorski koncert.

Od kilku tygodni „Solo” Blanki Stajkow można usłyszeć niemal wszędzie. Piosenka zawładnęła światem radia, internetu i telewizji. Oprócz tego, polska reprezentantka podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 wykona swój przebój w całym kraju podczas koncertów. Pierwszy ma już za sobą. Blanka wystąpiła w Rawiczu i przyciągnęła tłumy.

Zobacz także: TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

Blanka dała pierwszy koncert

Na nagraniu, które wokalistka opublikowała w sieci można zobaczyć ją w towarzystwie tancerzy. Grupa tańczy wykonując ruchy znane z Eurowizji 2023. Warto wspomnieć, że publiczność zdecydowanie dopisała i Blanka miała niemałe wsparcie przed sceną.

Młodzi uczestnicy lokalnej imprezy nie tylko śpiewali „bejba, it’s kajnda krejze”, ale również skandowali imię swojej idolki. Wiele osób przyniosło jej również prezenty.

Zobacz także: Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Internauci są jednak zaskoczeni, że Blanka zdecydowała się dać koncert. Jak słusznie zauważyli, wydała dopiero dwie piosenki. Oprócz „Solo”, zadebiutowała utworem „Better”, który na YouTube odsłuchało 625 tys. osób. Tę piosenkę również zaprezentowała w Wielkopolsce. Co jeszcze śpiewała Blanka?

Gwiazda Eurowizji 2023 wykonała też „Supermodel” zespołu Maneskin i przebój „Satellite” Leny z Eurowizji 2010. Nie zabrakło też nowości, którą zaśpiewała przedpremierowo. Oprócz tego dała krótki pokaz tańca. Jak podaje serwis rawicz24.pl, po występie spotkała się z fanami. Robiła z nimi zdjęcia i zbierała pluszowe misie, słodycze, a także rysunki.

Zobacz także: Tak skomentowała jego głos. Dominik zachwycił laureatkę Eurowizji 2023

Fragmenty wideo z występu można zobaczyć poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *