Bryan Adams wraca do Polski na jedyny koncert! [DATA, BILETY]
Strona Główna > Bryan Adams wraca do Polski na jedyny koncert! [DATA, BILETY]

Bryan Adams wraca do Polski na jedyny koncert! [DATA, BILETY]

Kanadyjski artysta Bryan Adams po ponad 4 latach ponownie wystąpi w Polsce! Wszyscy fani będą mieć okazję zobaczyć jego jedyny koncert w Gliwicach. Sprawdźcie szczegóły!

Po czterech latach przerwy, Bryan Adams ponownie wystąpi w Polsce w ramach trasy „So Happy It Hurts Tour”18 grudnia 2023 roku w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 24 marca o godzinie 10:00.

Koncert Bryana Adamsa w Polsce z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem dla fanów muzyki rockowej i pop. Artysta zapowiada, że podczas występu usłyszymy nie tylko jego największe przeboje, ale także nowe piosenki z najnowszej płyty „So Happy It Hurts„.

Bryan Adams wystąpi w Gliwicach

Bryan Adams to artysta słynący z niezwykłych występów na żywo. Energetycznym wokalem i swobodą na scenie zachwyca publiczność od ponad 40 lat. Artysta zyskał popularność w latach 80. i 90., to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów rockowych na świecie. Jego piosenki, takie jak „Summer of ’69”, „Heaven” czy „Everything I Do (I Do It For You)”, wciąż są znane i uwielbiane przez wielu słuchaczy.

Zobacz także: „Mała syrenka”: Sara James wygryzła Dodę i zagrała Arielkę!

W swoim dorobku muzycznym posiada 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w 2022 roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman – The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”. Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *