Celine Dion zachwyciła na Gali Grammy 2024. Piosenkarka wraca do zdrowia? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Celine Dion zachwyciła na Gali Grammy 2024. Piosenkarka wraca do zdrowia?

Celine Dion zachwyciła na Gali Grammy 2024. Piosenkarka wraca do zdrowia?

Celine Dion ponownie zaskoczyła swoich fanów! Piosenkarka wzięła udział w gali Grammy 2024. Pojawiła się na scenie, by wręczyć ostatnią ze statuetek, za album roku. Promienne fotografie i nagrania uśmiechniętej artystki w szybkim tempie obiegły sieć, dając nadzieję na jej rychły powrót do zdrowia. Radio Złote Przeboje trzyma kciuki!

,

Celine Dion to gwiazda światowego formatu. Jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej słuchanych artystek. Jej twórczość i niesamowity głos nieustannie zachwycają słuchaczy. Jakiś czas temu piosenkarka ogłosiła, że ciężko zachorowała. Przypadłość zatrzymała na jakiś czas jej galopującą karierę, nie pozwalając odbyć światowej trasy koncertowej. Wygląda na to, że 55-latka czuje się już dużo lepiej! Powróciła w wielkim stylu, prezentując się podczas gali Grammy 2024.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Postępująca choroba Celine. Piosenkarka zawiesiła karierę

W grudniu 2022 roku, pogarszający się z dnia na dzień stan zdrowia artystki, zmusił ją do odwołania koncertów. Wkrótce wyszło na jaw, że 55-latka cierpi na poważną chorobę, która w znacznym stopniu uniemożliwia jej karierę. Przypadłość, z którą się zmaga, jest nazywana zespołem sztywnego człowieka (Moerscha-Woltmanna). To bardzo rzadko spotykane zaburzenie o podłożu neurologicznym.

Choroba, na którą cierpi Celine Dion, powoduje stopniowe sztywnienie w obrębie mięśni i silne epizody skurczów. Może ona doprowadzić do niepełnosprawności, a także śmierci. W znacznym stopniu wpływa bowiem na mózg i rdzeń kręgowy.

Zobacz także: Margot Robbie przerwała milczenie. Tak skomentowała brak nominacji do Oscara

Ostatni raz, artystka pokazała się publicznie w listopadzie 2023 roku, na koncercie Katy Perry w Resorts World Theatre, w Las Vegas. Początkowo planowała tam zaśpiewać, jednak tego dnia choroba dała jej się we znaki i musiała porzucić swe zamiary. Felietonista John Katsilometes, napisał wówczas na łamach „Las Vegas Review-Journal”, że 55-latka „bawiła się doskonale, tryskała dobrym humorem i tańczyła przez cały występ”. Jakiś czas temu artystka dała się także sfotografować na meczu hokeja, gdzie dopingowała drużynę Montreal Canadiens. Nie omieszkała odwiedzić również, wraz z synami szatni zawodników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zobacz także: Eurowizja 2024. Krystyna Prońko zgłosiła się do preselekcji!

Celine Dion uświetniła Grammy Awards 2024

Piosenkarka przez długi czas nie pokazywała się publicznie. Próżno było szukać jej na ściankach, a także muzycznych i filmowych premierach. 4 lutego wzięła jednak udział w ceremonii rozdania muzycznych nagród Grammy. Wręczyła wówczas jedną ze statuetek.

Zachwycona widokiem Celine publiczność, przywitała ją owacjami na stojąco. Kiedy artystka wychodziła na scenę, z głośników wybrzmiała jedna z jej najpiękniejszych ballad – „The Power of Love”. Celine Dion nie potrafiła ukryć wzruszenia. Ocierając łzę, podziękowała zgromadzonej pod sceną publiczności słowami: „Też was kocham”.

Wyglądacie pięknie. Kiedy mówię, że cieszę się, że tu jestem, naprawdę mówię to z głębi serca. Ci, którzy mieli wystarczająco dużo szczęścia, aby być tutaj na rozdaniu nagród Grammy, nigdy nie mogą brać za pewnik ogromnej miłości i radości, jaką muzyka wnosi do naszego życia i ludzi na całym świecie – powiedziała artystka.

Zobacz także: Historia zatoczyła koło. Ville Valo reaktywował sylwestrową tradycję [RELACJA]

Celine Dion wręczyła nagrodę Grammy 2024. Powędrowała do rąk Taylor Swift

Następnie 55-latka ogłosiła zwyciężczynię kategorii „Najlepszy wokalny album pop”. Statuetka pozłacanego gramofonu, po raz czwarty trafiła do rąk Taylor Swift. Tym razem nagrodzono ją Grammy Award, za album „Midnights”.

Co ciekawe, internauci natychmiast zauważyli, że wykonawczyni hitu „Shake it Off”, zupełnie zignorowała na scenie starszą koleżankę po fachu. Swoje oburzenie natychmiast wyrazili w licznych komentarzach w sieci. Pisali o skandalicznym zachowaniu młodej wokalistki.

Zobacz także: Eurowizja 2024. Polska ma problem! Karty odkryte

Taylor nawet się z nią nie przywitała

Sposób, w jaki Taylor ją zignorowała, był szalony

Taylor, jesteś nikim przy Celine. Okaż jej trochę szacunku

Kochamy Cię. Nie zasłużyłaś na ten lekceważący gest

Właściwie jestem wielką fanką Taylor Swift. Ale dzisiejszy wieczór był bardzo rozczarowujący – pisali oburzeni internauci.

Zobacz także: Grammy 2024 ze skandalem w tle! Ci artyści otrzymali pozłacane gramofony

Czy lubisz twórczość Celine Dion?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz więcej >