Córka Natalii Kukulskiej opuszcza Polskę. "W drodze po marzenia" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Córka Natalii Kukulskiej opuszcza Polskę. „W drodze po marzenia”

Córka Natalii Kukulskiej opuszcza Polskę. „W drodze po marzenia”

„London is calling” – napisała na Instagramie Natalia Kukulska. Jak się okazuje, córka piosenkarki, Anna Dąbrówka, przeprowadza się do stolicy Wielkiej Brytanii. Tam będzie studiować. Gwiazda nie kryła wzruszenia po tym, jak musiała pożegnać się ze swoją latoroślą.

Natalia Kukulska od lat cieszy się ogromną popularnością. 47-letnia piosenkarka stosunkowo rzadko opowiada w mediach o szczegółach swojego życia prywatnego. Czasami jednak uchyli rąbka tajemnicy. 

Zobacz także: Patricia Kazadi o swoich doświadczeniach. „Chcę jeszcze żyć pełnią życia” [TYLKO U NAS]

Rodzina Natalii Kukulskiej 

Od 23 lat partnerem Kukulskiej jest perkusista i kompozytor Michał Dąbrówka. Razem doczekali się trójki dzieci. Mają 23-letniego syna Jana i dwie córki: 18-letnią Annę i 6-letnią Laurę.  

Piosenkarka w wywiadzie dla Plotka przyznała, że dzieci odziedziczyły po rodzicach zainteresowania i zdolności. Szczególnie tyczy się to Jana, który pojawił się nawet na scenie obok mamy na sopockim Top of The Top Festival

Nie izolowałam dzieci od naszego życia zawodowego i chyba się im spodobało. Są muzykalni. Mają to w genach. Mój syn jest już bardzo czynnym i wszechstronnym muzykiem. Gra na perkusji oraz klawiszach – wyjawiła z dumą w wywiadzie dla Plotka. 

Wygląda na to, że córka Kukulskiej, Anna Dąbrówka, również obierze ścieżkę artystyczną. 18-latka uczyła się wcześniej w Warszawskiej Akademii Musicalowej, a tej jesieni podejmie studia musicalowe w Londynie.  

Córka zaczyna studia musicalowe poza Polską, więc wszystko przed nią. To taki moment, który zdecyduje, co będzie działo się dalej. Ja wspieram, trzymam kciuki, ale tylko obserwuję. Na nic nie naciskam” – powiedziała w tej samej rozmowie gwiazda.

Zobacz także: Kontrowersje po ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”. „To obrzydliwe”

Córka Kukulskiej wyjechała do Londynu na studia 

Kukulska z partnerem zadbali o to, by Anna Dąbrówka bezpiecznie dotarła do Londynu. Polecieli do Anglii razem z córką. Pomogli jej znaleźć mieszkanie i przeprowadzić się. W mediach społecznościowych artystka zamieściła nagranie, na którym pokazała urywki z pobytu rodziny na Wyspach.  

W drodze po marzenia… London is calling! Powodzenia córeczko! Hasła musicalu Moulin Rouge – beauty, truth, freedom i love – czy może być lepsze przesłanie? – napisała. 

Zobacz także: Doda szczerze o walce z depresją. “Zrobiłam to, co powinnam robić już dawno”

Nie kryła też wzruszenia faktem, że córka wyprowadziła się z Polski i musiała się z nią pożegnać. Fani i znajomi piosenkarki wspierali ją, a córce życzyli samych sukcesów. 

„Powodzenia! Nie może być lepiej”, „Niech spełniają się marzenia”, „Powodzenia… Widzę w oczach Anny smuteczek i zagubienie… ale to minie” – pisali.