Czy to, co jemy, jest dla nas ważne?
Strona Główna > Zwycięzca „MasterChefa” zdradził sekret. To jego przeznaczenie

Zwycięzca „MasterChefa” zdradził sekret. To jego przeznaczenie

Grzegorz Zawierucha był gościem w najnowszym odcinku podcastu Jerzego Telesińskiego „Lekko, czyli czas na zmiany” w Radiu Złote Przeboje. Kucharz uchylił rąbka tajemnicy jego autorskich przepisów kulinarnych. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Grzegorz Zawierucha długo uciekał przed gotowaniem, które od zawsze było jego największą pasją. Dotkliwie przekonał się o tym w latach 90., kiedy rozwój gastronomii był bardzo powolny, a zawód szefa kuchni praktycznie nie istniał. Gotowanie stało się jego ulubionym odpoczynkiem od rzeczywistości po godzinach. To właśnie wtedy kucharz poświęcał każdą wolną na chwilę na śledzenie nowinek kulinarnych i poznawaniu smaków z całego świata. Jego los zupełnie odmieniło zwycięstwo w 8. edycji programu „MasterChef”. Dzięki programowi Grzegorz Zawierucha na nowo pokochał gotowanie i uwierzył w to, że kuchnia to jego przeznaczenie.

Zobacz także:  „The Voice Kids”: 13-letni Miłosz w poruszającej wersji przeboju Krzysztofa Krawczyka

Grzegorz Zawierucha w nowym odcinku podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” opowiedział, jaki jest jego idealny przepis na pyszną kuchnię.

Czy zdrowa kuchnia może być smaczna? Jak zmieniło się nasze podejście do jedzenia? Jakie są zdrowe zamienniki popularnych produktów? Posłuchajcie rozmowy Grzegorza Zawieruchy z Jerzym Telesińskim w podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” dla Radia Złote Przeboje.

Posłuchaj rozmowy Grzegorza Zawieruchy z Jerzym Telesińskim dla Radia Złote Przeboje :

Grzegorz Zawierucha o kucharskich stereotypach

Grzegorz Zawierucha zdaje sobie sprawę z tego, ile mitów krąży wokół zawodu kucharza. Przez lata został silnie utrwalony w świadomości konsumentów pogląd, że szefowie kuchni nie za bardzo dbają o swój zdrowy wygląd. Synonimem prawdziwego kucharza z krwi i kości stała się nadwaga, która nie zawsze ma pozytywne skojarzenia. Grzegorz Zawierucha w rozmowie z dziennikarzem Radia Złote Przeboje powiedział, co o tym sądzi:

Jeżeli, gdzieś tam widzimy kucharza z ogromną nadwagą, od razu gdzieś nam się zapala takie światełko. „To nie do końca jest zdrowe, to nie do końca jest tak, jak powinno być”.

Zobacz także: Swojego męża Rene poznała w wieku 12 lat. Tego mogliście nie wiedzieć o Celine Dion

Podcast „Lekko, czyli czas na zmiany”

Jerzy Telesiński porozmawia z ekspertami na tematy związane ze zdrowym stylem życia, z którym nie zawsze jest nam po drodze. W jego najnowszym podcaście „Lekko, czyli czas na zmiany” nie zabraknie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, w których odczarujemy fakty i mity na temat zdrowia i odżywiania.

Nowy odcinek podcastu „Lekko, czyli czas na zmiany” w każdy czwartek o godz. 19 na www.zloteprzeboje.pl, platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz oficjalnym kanale YouTube Radia Złote Przeboje. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *