„The Voice Kids”:13-letni Miłosz zachwycił jurorów
Strona Główna > „The Voice Kids”: 13-letni Miłosz w poruszającej wersji przeboju Krzysztofa Krawczyka

„The Voice Kids”: 13-letni Miłosz w poruszającej wersji przeboju Krzysztofa Krawczyka

Trwają aktualnie castingi do nowej edycji talent show „The Voice Kids”. W ostatnim odcinku jurorów zachwyciła między innymi Miłosz Zarzeka.13-latek swoim wykonaniem przeboju „Bo jesteś Ty” sprawił, że odwróciły się wszystkie fotele.

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” na scenie pojawił się 13-letni Miłosz, który wykonał poruszającą wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka „Bo jesteś Ty”. Przygotował zupełnie nową aranżację.

Jego wykonanie wzbudziło ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale także wśród trenerów, którzy nie szczędzili mu pochwał. Zobaczcie i oceńcie sami!

Świetnie zaśpiewałeś, tak emocjonalnie, masz duży potencjał w głosie.

– chwaliła chłopca Cleo.

Miłosz odwrócił wszystkie fotele, jednak ostatecznie zdecydował się dołączyć właśnie do drużyny Cleo.

Miłosz Zarzeka podbił serca jurorów programu „The Voice Kids”

Trzynastoletni Miłosz Zarzeka jest uczniem Studia Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, gdzie trenuje swoje umiejętności wokalne pod okiem Anety Dąbskiej. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się 6 lat temu, kiedy zaczął uczyć się gry na gitarze klasycznej w szkole muzycznej. Oprócz muzyki drugą wielką pasją Miłosza jest wypiekanie ciast, tortów i ciasteczek, a szczególnie bezy amerykańskiej. Planuje połączyć swoje dwie pasje w przyszłości, prowadząc własną cukiernię, w której będzie mógł piec ciasta i jednocześnie śpiewać.

„The Voice Kids” powrócił w wiosennej ramówce TVP2

jury programu zasiadają niezmiennie Tomson i BaronCleo i Dawid Kwiatkowski.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *