Daria Widawska: Ja nadal wierzę w Świętego Mikołaja [PODCAST] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Daria Widawska: Ja nadal wierzę w Świętego Mikołaja [PODCAST]

Daria Widawska: Ja nadal wierzę w Świętego Mikołaja [PODCAST]

Gościem Odety Moro w programie „Najlepszy weekend” była aktorka Daria Widawska. Opowiedziała o swoim nowym filmie „Święta inaczej” oraz o tym, jak jej rodzina przygotowuje się do zbliżających się świąt.

Rodziny i prezentów się nie wybiera. „Święta inaczej” to romantyczna komedia twórcy takich hitów jak „Rodzinka.pl” i „Listy do M. 4”. Ewa, w którą wciela się Daria Widawska, jest perfekcyjną panią domu. Do Świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę.

Daria Widawska w rozmowie z Odetą Moro zdradziła, że ona zupełnie inaczej pochodzi świątecznych przygotowań. Zdecydowanie wybiera opcję „na luzie” i bez stresu. O prezentach dla swoich najbliższych myśli cały rok i na pewno nie zostawia tego na ostatnią chwilę. Aktorka nadal mocno wierzy w Świętego Mikołaja. Czy była w tym roku grzeczną dziewczynką? Posłuchajcie całej rozmowy w programie „Najlepszy weekend”!