Daria Zawiałow wystąpiła w znanym programie dla dzieci. Już wtedy pięknie śpiewała » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Daria Zawiałow wystąpiła w znanym programie dla dzieci. Już wtedy pięknie śpiewała

Daria Zawiałow wystąpiła w znanym programie dla dzieci. Już wtedy pięknie śpiewała

Daria Zawiałow to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi polskiej sceny alternatywnej. Obecnie jest ona bowiem jedną z najbardziej znanych przedstawicielek tego nurtu w naszym kraju. Co ciekawe, pierwszy raz wystąpiła, będąc jeszcze dziewczynką! Zgłosiła się do popularnego programu.

Kiedy Daria Zawiałow miała niespełna osiem lat, zdecydowała się na występ w „Od przedszkola do Opola”. To kultowy dziś program typu talent show, w którym dzieci obdarzone talentem wokalnym mogły zaprezentować swoje umiejętności przed całą Polską. Na szczęście marzenie dziewczynki się spełniło, a jej kandydatura została rozpatrzona pozytywnie.

Zobacz także: Zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Antoni Zimnal rozczulił wszystkich! Mamy nagranie

Daria Zawiałow w „Od przedszkola do Opola”

Daria Zawiałow wzięła udział w programie „Od przedszkola do Opola” w 2000 roku. Jak przedstawił dziewczynkę Michał Juszczakiewicz, czyli prowadzący produkcji, chodziła ona wówczas do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Przyszła piosenkarka nie przyjechała do programu „Od przedszkola do Opola” sama. Dziewczynkę wspierali członkowie rodziny — mama, tata oraz babcia. Co ciekawe, jako dziecko lat Daria Zawiałow nie marzyła o byciu piosenkarką, ale… modelką lub aktorką!

 Daria chodzi do pierwszej klasy. Kiedy dorośnie, zostanie aktorką albo modelką — zapowiedział Darię Zawiałow Michał Juszczakiewicz.

Zobacz także: Adele wyszła sekretnie za mąż? Wymsknęło jej się podczas koncertu

Daria Zawiałow zaśpiewała w programie piosenkę zatytułowaną „Rzeka”. Oryginalnie wykonawcami utworu, na który padł wybór przyszłej gwiazdą polskiej sceny alternatywnej, byli członkowie zespołu Wolna Grupa Bukowina, wykonującego utwory z gatunku folk rocka i poezji śpiewanej.

Sama Daria Zawiałow nie miała jeszcze okazji sprawdzić swoich sił w zawodzie aktorki. Już jako nastolatka doszła bowiem do wniosku, że o wiele bardziej od desek teatralnych pociąga ją scena muzyczna i wybierając szkołę średnią, zdecydowała się podjąć naukę w liceum o profilu muzycznym. Uczęszczała też na zajęcia muzyczne w Mini Studiu Poezji i Piosenki w koszalińskim Centrum Kultury

Zobacz także: Cher przyłapana ze swoim byłym… o 40 lat młodszym chłopakiem! Wrócili do siebie?