Dawid Kwiatkowski chce uciec z kraju? Przekazał to w piosence » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dawid Kwiatkowski chce uciec z kraju? Przekazał to w piosence

Dawid Kwiatkowski chce uciec z kraju? Przekazał to w piosence

Dawid Kwiatkowski wyznał w najnowszej piosence, że chciałby uciec z Polski? W najnowszym singlu „Café de Paris” artysta śpiewa, że kocha Paryż! Posłuchaj i zobacz teledysk do nowego utworu Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski wydał nowy singiel „Café de Paris”. Jak przyznaje sam artysta, to dla niego bardzo ważny klip i utwór. Pokazuje, jak mogłoby wyglądać radosne życie wokalisty w stolicy Francji. Kwiatkowski uwielbia Paryż!

To ważny moment. Café już całe Wasze – poinformował fanów na Instagramie.

Zobacz także: Polka podbija amerykańskiego „Idola”. To usłyszała od Katy Perry

Kwiatkowski chce wyjechać z Polski?

Nowa piosenka Dawida Kwiatkowskiego mówi o tym, że kocha Paryż. Teledysk pokazuje najbardziej urokliwe miejsca tego miasta. Artysta przechadza się po nich śpiewając swój świeży utwór.

Sam Kwiatkowski pyta tajemniczo: – Czasami w mojej głowie przebija się myśl: a co by było, gdybym uciekł? Gdyby spełnić marzenia nastoletniego Dawida o życiu w Paryżu właśnie teraz? – zastanawia się.

Zobacz także: Nie żyje raper Rafał Pogorzelski. Miał 37 lat

Czy ktoś by tęsknił, tak cholernie szczerze? Paryż. Tyś moim drugim, ukochanym domem. Tak bardzo się cieszę, że w końcu o Tobie śpiewam – dodaje Dawid Kwiatkowski.

W tekście, który sam napisał, artysta sam „wróży sobie Tour de France”. Śpiewa też o tym, że „od jutra będzie wolny jak nikt” w swoim „Café de Paris”.

Nowa płyta Dawida Kwiatkowskiego

27-letni piosenkarz świeżym singlem zapowiada swoją najnowszą płytę. Już niebawem ukaże się jego kolejny album. Będzie to nowość zaraz po tym zatytułowanym „Dawid Kwiatkowski” z 2021 roku.

Ostatni krążek muzyka uzyskał statusplatynowej płyty za sprzedaż ponad 30 tysięcy kopii. Znalazły się na nim takie hity jak „Bez ciebie”, „Proste”, „Nie ważne” czy „Co z nami będzie”. Każdy z nich miał dedykowany również teledysk.

We wtorek 18 kwietnia został opublikowany najnowszy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Można go zobaczyć poniżej. Jak wam się podoba?

Zobacz także: Sprawdzone środy. Co dalej z pracą zdalną? Wchodzą nowe przepisy!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *