Do czego może prowadzić cierpienie? Julia Kamińska mówi wprost » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Do czego może prowadzić cierpienie? Julia Kamińska mówi wprost

Do czego może prowadzić cierpienie? Julia Kamińska mówi wprost

Kiedyś schowana za serialowym przebraniem „Brzyduli”, a teraz – we własnej osobie – przed mikrofonem w studiu Radia Złote Przeboje! Julia Kamińska gościła w audycji „Cała Muzyka”. Aktorka opowiedziała naszym słuchaczom m.in. o nowych wyzwaniach w zawodowej karierze. Podzieliła się również głębokimi przemyśleniami. Cały podcast znajdziesz poniżej – na zloteprzeboje.pl.

Julia Kamińska ma za sobą wiele wymagających ról, jednak przez większość widzów wciąż kojarzona jest przede wszystkim z serialową „Brzydulą”. Choć aktorstwo to jej praca i pasja, gwiazda wcale nie zamyka się na inne doświadczenia zawodowe. Jej głos najmłodsi doskonale znają ze swoich ulubionych bajek.

Zobacz także: Jak dobrze pamiętasz serial „Brzydula”? [QUIZ]

Śpiew, dubbing i gra przed publicznością wciąż dają Julii Kamińskiej mnóstwo szczęścia. Skłaniają jednak także do przemyśleń, którymi aktorka podzieliła się ze słuchaczami Radia Złote Przeboje w audycji „Cała Muzyka”.

Na podstawie rozmów ze znajomymi, z przyjaciółmi, z rodziną (…) zorientowałam się, że prawie każdy z nas miał taki moment w życiu, że bardzo nam na czymś zależało i to nie przychodziło. I trzeba się było z tym pogodzić. Ten proces godzenia się to jest taka żałoba – powiedziała Julia Kamińska.

Julia Kamińska w Radiu Złote Przeboje: „Cierpienie może prowadzić do dojrzałości”

To dojrzałość okupiona cierpieniem. (…) Okazuje się, że cierpienie może prowadzić do dojrzałości – przyznała serialowa „Brzydula”, nawiązując do piosenki, o którą dopytywał prowadzący.

Zobacz także: Poważny apel Dody. To powiedziała o występie Blanki na Eurowizji 2023

Dobrze jest znaleźć ujście dla trudnych emocji w czymś, co sprawia przyjemność – dodała Julia Kamińska w Radiu Złote Przeboje.

O jakiej piosence mowa? Jakie wyzwania ma przed sobą aktorka Julia Kamińska? Kliknij poniżej i posłuchaj całej rozmowy w Radiu Złote Przeboje!

Zobacz także: Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *