Eurowizja 2023. Poważny apel Dody. To powiedziała o Blance
Strona Główna > Poważny apel Dody. To powiedziała o występie Blanki na Eurowizji 2023

Poważny apel Dody. To powiedziała o występie Blanki na Eurowizji 2023

Drugi półfinał Eurowizji 2023 już dziś! Na międzynarodowej scenie zaprezentuje się m.in. reprezentantka Polski z utworem „Solo”. Oto, jak gwiazdy oceniają występ Blanki Stajkow na Eurowizji 2023. Doda ma ważny apel!

Występ Blanki Stajkow na Eurowizji 2023 już dziś! W czwartek 11 maja wokalistka zaprezentuje się podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. W Liverpoolu zaśpiewa utwór „Solo”. Drugi półfinał Eurowizji 2023 rozpocznie się o 21:00. Wyemituje go TVP1.

Zobacz także: Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Na chwilę przed występem nie brakuje opinii i ocen talentu, a także przygotowania polskiej reprezentantki. Głos zabrała m.in. Doda i Maryla Rodowicz. Co wielkie gwiazdy sądzą na temat autorki słynnego „bejba”? Dorota Rabczewska ma ważny apel!

Doda o występie Blanki na Eurowizji 2023

Fani konkursu nie byli zadowoleni z wyboru kandydatki na Eurowizję podczas preselekcji. Blanka wywołała ogromne kontrowersje i mierzyła się z ogromnym hejtem niemal od samego początku swojej przygody z międzynarodowym wydarzeniem.

Zobacz także: Przełomowe prognozy! Blanka jednak w finale Eurowizji 2023?

Doda postanowiła zabrać głos na temat przykrych słów pod adresem „koleżanki po fachu”. – Wszystkie możliwe słowa dezaprobaty, niezadowolenia i protestu wyboru reprezentanta Polski minęły, to już jest nie na to pora – mówiła na Instagramie piosenkarka.

Teraz jest pora, żeby się solidaryzować jako kraj. Nie robić samemu sobie wstydu i na własną reprezentantkę pluć i jeszcze siać publiczny ostracyzm wśród innych państw, bo sobie tylko tylko wystawiamy tragiczną, fatalną wizytówkę sabotażystów. Apeluję, aby pokazać się z jak najlepszej strony – zaapelowała.

Maryla Rodowicz ocenia szanse Blanki

Polska gwiazda wyznała, że oglądała pierwszy półfinał Eurowizji 2023. Zdradziła, że najbardziej do gustu przypadła jej Szwedka, czyli Loreen z utworem „Tatto”. Jej zdaniem jest to „dziewczyna o wielkim głosie, do tego atrakcyjna, a przede wszystkim zaśpiewała świetny utwór„.

Poza nią utwory były banalne, wykonawcy przeciętnie – stwierdziła w sieci.

Zobacz także: To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Rodowicz oceniła też szanse Blanki Stajkow na wygraną. Postanowiłą wesprzeć polską artystkę. – Na tym tle piosenka Blanki moim zdaniem dobrze wypada, jest hitowa, zgrabnie napisana, a sama Blanka jest ładną dziewczyną i życzę jej jak najlepiej – stwierdziła.

Wspieram ją od samego początku i przykro mi z powodu tej masy hejtu. Ta dziewczyna nie zasłużyła na taką nienawiść. Wspierajmy Blankę – czytamy na Facebooku Maryli.

Eurowizja 2023. Kiedy występ Blanki?

Blanka Stajkow wystąpi w drugim półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji. Koncert zaplanowano na czwartek 11 maja. Rozpocznie się o godzinie 21:00. Wyemituje go TVP1. Polska reprezentantka zaprezentuje się jako dziewiąta uczestniczka. Zaśpiewa utwór „Solo”, którego można posłuchać poniżej.

Zobacz także: Pierwszy półfinał Eurowizji 2023. Znamy finalistów!

Rywale Blanki to: Dania, Armenia, Rumunia, Estonia, Belgia, Cypr, Islandia, Grecja, Słowenia, Gruzja, San Marino, Austria, Albania, Litwa i Australia. Tylko dziesięć krajów przejdzie do finału.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *