Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023. Szokujący strój
Strona Główna > Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Tym strojem zszokowała wszystkich. Tak Blanka rozpoczęła Eurowizję 2023

Ceremonia otwarcia Eurowizji 2023 za nami. Podczas uroczystego wydarzenia Blanka Stajkow zszokowała fotoreporterów swoim strojem. Tak rozprawiła się z hejterami. Oto, co założyła na siebie Blanka!

Blanka Stajkow to reprezentantka Polski podczas Eurowizji 2023. Wokalistka wciąż nie przestaje zaskakiwać, a jej kariera jest pełna kontrowersji. Pierwszy raz wzbudziła oburzenie wśród opinii publicznej wygraną preselekcji do międzynarodowego konkursu. Teraz pora na kolejne rewelacje!

Zobacz także: To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Blanka na ceremonii otwarcia Eurowizji 2023

Blanka wystąpi już 11 maja w M&S Bank Arena w Liverpoolu. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek o 21:00. Wokalistka zaśpiewa utwór „Solo”, który nie spodobał się internautom. Wyśmiewali się z polskiej reprezentantki i jej słynnego „bejba”, które często akcentowała podczas występów na żywo.

Podczas ceremonii otwarcia, która miała miejsce 7 maja w Philharmonic Hall w Liverpoolu, Blanka wyszła na turkusowy dywan w nietypowej kreacji. Założyła na siebie bogatą suknię z bardzo długim trenem. Na jego końcu znajdował się napis, który miał zamknąć usta hejterom.

Zobacz także: Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

Chodzi oczywiście o napis „bejba”. Blanka naprawdę to zrobiła! Założyła kreację, którą „mrugnęła okiem” do hejterów i internautów, którzy nie wróżyli jej zbyt bogatej kariery muzycznej.

Jak wyznała wokalistka, suknia została wykonana w Polsce. 23-latka ma do siebie duży dystans, więc tym bardziej nie miała oporów, by założyć odważny strój.

Ta sukienka została przygotowana w Polsce, więc była gotowa i czekała, żeby ją założyć. Włosy i make-up poszły bardzo szybko. Zawsze robię to na ostatnią chwilę – wyznała „Plejadzie”.

Zobacz także: Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Na Instagramie Stajkow również skomentowała swój wyczyn. – Bejba loves you all, thank you for such a dreamy day – napisała po angielsku. Wyznała, że kocha wszystkie „bejba” i bardzo dziękuje wszystkim za „dzień marzeń”.

Zdjęcia Blanki w sukni z napisem „bejba” można zobaczyć poniżej. Podoba wam się?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *