Doda przekazała smutną informację. "Mój tata miał udar"
Strona Główna > Doda przekazała smutną informację. „Mój tata miał udar”

Doda przekazała smutną informację. „Mój tata miał udar”

Doda często publicznie wspomina o bardzo bliskich relacjach, jakie łączą ją z rodzicami. Jej rodzina przeżywa bardzo ciężkie chwile. W jednej ze swoich relacji na Instagramie artystka doniosła, że jej ojciec doznał udaru,

Doda wielokrotnie wyrażała swoją bliskość z rodzicami, z którymi ma świetne relacje. Jej ojciec, Paweł Rabczewski, to znana osobistość publiczna, słynący z osiągnięć w sporcie jako sztangista, zdobywca medali na mistrzostwach Europy i świata.

Doda poinformowała, że jej tata trafił do szpitala

Doda często podkreślała, że jej ambicje, determinacja i wytrwałość wynikają z wychowania w rodzinie o sportowych korzeniach. W styczniu Paweł Rabczewski przeszedł trudną operację i był hospitalizowany. Teraz ojciec Dody musi zmagać się z nowymi problemami zdrowotnymi, ponieważ trafił do szpitala z powodu udaru mózgu.

Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia. Jestem wdzięczna, że mój tata żyje, więc jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.

– zdradziła gwiazda.

Artystka wielokrotnie okazywała podziw dla swojego ojca, nazywając go swoim „bohaterem”. W jednym z wywiadów opisywała go jako osobę z niesamowitym poczuciem humoru i ogromną energią, wspaniałego przyjaciela o silnym charakterze i honorze, kochającego naturę i przyrodę. Piosenkarka przyznała, że sposób, w jaki postrzega swojego ojca, wpływa na jej surową ocenę mężczyzn.

Doda po 10 latach powróciła na szczyt

Doda, jedna z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie, mimo ponad 25-letniej kariery na scenie wciąż przyciąga uwagę mediów i portalów internetowych. Jej najnowszy album, „Aquaria”, wydany pod koniec października zeszłego roku, osiągnął status platynowej płyty w zaledwie dwa miesiące od premiery. Warto również wspomnieć, że jej single „Fake Love” i „Melodia ta” przez kilka tygodni królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *