Dzieci Shakiry prześladowane. Piosenkarka wydała komunikat
Strona Główna > Dramat dzieci Shakiry. Mocny apel piosenkarki 

Dramat dzieci Shakiry. Mocny apel piosenkarki 

Życie prywatne Shakiry jest ostatnio bardzo burzliwe. Oprócz rozstania z Gerardem Pique mierzy się z natarczywymi paparazzi. Szczególne zainteresowanie fotoreporterów wzbudzają dzieci Shakiry. Gwiazda wydała mocny apel do mediów.

Niedawno Shakira rozstała się z Gerardem Pique, zawodnikiem FC Barcelony. Piłkarz miał wdać się w romans i zdradzić kolumbijską artystkę. Para była razem 12 lat. 

Zobacz także: Misiek Koterski o walce z nałogiem: „Spałem na klatkach schodowych” [PODCAST] 

Shakira i Pique doczekali się dwójki dzieci. Ich synowie to 10-letni Milan i 8-letni Sasha. Ostatnio piosenkarka przeniosła się z dziećmi z Hiszpanii do Miami. To właśnie o swoich synów najbardziej drży kolumbijska artystka. Niedawno wydała w sieci mocny apel skierowany do mediów. 

Drodzy przyjaciele, dziennikarze i media, w tym momencie zmian w moim życiu jako osoba publiczna, zrozumiałe jest, że wokół mnie i mojej rodziny istnieje nieustanna ciekawość prasy – zaczęła wpis Shakira.

Shakira martwi się o “bezlitośnie prześladowane” dzieci 

W dalszej treści oświadczenia autorka hitu “Whenever, Wherever” wyznała, co dzieje się z jej synami. – Milan i Sasha przeżyli bardzo trudny rok, cierpiąc z powodu nieustannego oblężenia i bezlitosnego prześladowania przez paparazzi i różne media w Barcelonie – wyznaje Shakira.

Zobacz także: Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru 

Shakira dodała również, że liczy na wrażliwość natarczywych paparazzi. Podkreśliła, że “chodzi o zdrowie i integralność fizyczną i emocjonalną” małych chłopców. 

Po prostu pragną wyjść na ulicę i chodzić do szkoły czując się bezpiecznie i mieć spokój, aby nie być ściganym lub poddawanym ciągłej kontroli kamer – zaznacza gwiazda. 

Zobacz także: Kłótnia o pochówek Krzysztofa Krawczyka. Co się stało? 

Shakira apeluje “nie jako artystka, ale jako matka”

Piosenkarka dodała, że jest nie tylko wokalistką, ale przede wszystkim matką. To właśnie w tej roli zabiera głos. – Przedłużam tę prośbę już nie jako artystka, ale jako matka – czytamy.

Matka, która chce chronić i dbać o dobro psychiczne i emocjonalne swoich dzieci, aby mogły żyć zdrowe i szczęśliwe życie, tak jak każde dziecko na to zasługuje – dodaje Shakira. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *