Dzień Polskiej Muzyki w Radiu Złote Przeboje! Kochamy polskie hity » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dzień Polskiej Muzyki w Radiu Złote Przeboje! Kochamy polskie hity

Dzień Polskiej Muzyki w Radiu Złote Przeboje! Kochamy polskie hity

Już 1 października w Radiu Złote Przeboje od godziny 10:00 przez godzinę zagramy wyłącznie polską muzykę! Przez cały dzień na antenie usłyszycie jeszcze więcej polskich hitów. Włączcie Radio Złote Przeboje i wspólnie z nami celebrujcie święto polskiej muzyki!

W tym roku, 1 października już po raz piąty odbędzie się kampania społeczna Dzień Polskiej Muzyki.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Dzień Polskiej Muzyki to ogólnopolskie święto polskiej muzyki, w którego celebrację zaangażowani są wszyscy, dla których polska muzyka jest nieodłącznym elementem życia. Do akcji włączyli się więc polscy Artyści, fani polskiej muzyki, a także firmy i organizacje z każdego segmentu polskiego rynku muzycznego.

Zobacz także: Tomasz Kot czy Taco Hemingway? Kim jest mężczyzna z klipu?

Kampania DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI ma na celu promocję polskiej muzyki oraz wsparcie polskiego rynku fonograficznego, poprzez zachęcenie fanów do jeszcze częstszego słuchania rodzimych wykonawców w ulubionej stacji radiowej lub telewizji muzycznej, w serwisach streamingowych, na żywo podczas koncertów, tradycyjnie słuchając płyt, czy powracających ostatnio do łask kaset magnetofonowych z muzyką ulubionych Artystów. 

Zobacz także: Poznajecie? Ta 13-latka dziś jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej muzyki

Dzień Polskiej Muzyki na antenie Radia Złote Przeboje. Będzie się działo!

Aby jeszcze lepiej uczcić ten wyjątkowy dzień, 1 października już po raz kolejny zabrzmi wspólne pasmo radiowo-telewizyjne, które zagra tylko polską muzykę. Na antenach ponad 100 stacji radiowych i telewizji muzycznych w Polsce, a także za granicą usłyszymy jeszcze więcej polskich hitów.

Do akcji włączyły się także największe sklepy muzyczne i bileterie, które ponownie przygotowują dla fanów specjalne promocje na zakup płyt, kaset i biletów na koncerty oraz wyjątkowe spotkania z polskimi Artystami na żywo.

Zobacz także: Rafał Brzozowski w „Szansie na sukces”. Muniek Staszczyk bił mu brawo

Serwisy streamingowe aktywnie promują playlisty z polską muzyką oraz udostępniają swoim odbiorcom wiadomości o Dniu Polskiej Muzyki. W sieci kin studyjnych w całym kraju odbędą się przedpremierowe pokazy filmu muzycznego „Na zawsze Melomani„, a w serwisie MojeEkino.PL będzie można skorzystać ze specjalnej promocji na filmy o tematyce muzycznej.

Zobacz także: Grzegorz Skawiński dostał list od Ozzy’ego Osbourne’a! Co wokalista napisał do lidera Kombii?

To jednak nie wszystko! W partnerskich sklepach z muzyką i książkami będzie można złapać promocje nie tylko na płyty, ale też książki o tematyce muzycznej. Z kolei producenci gier wideo będą promowali playlisty z polską muzyką z gier. Warto więc mieć oczy szeroko otwarte i powiększyć swoją muzyczną kolekcję.

Co więcej, w wybranych miastach odbędą się koncerty z polską muzyką, m.in. w klubach na terenie Fabryki Norblina w Warszawie. Podczas Dnia Polskiej Muzyki na antenach rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych będzie można także usłyszeć znacznie więcej polskich hitów niż zwykle czy też posłuchać audycji z wyjątkowymi muzycznymi gośćmi.

Zobacz także: Quiz. Borysewicz czy Markowski? Wstyd nie zdobyć minimum 9/12!

DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI w wymiarze medialnym to także okazja do ciekawych rozmów z Artystami, wzruszeń z polską muzyką w tle i dyskusji z ekspertami na temat polskiego rynku fonograficznego, oraz jego aktualnej kondycji.

1 października, koniecznie włączcie Radio Złote Przeboje i cieszcie się największymi polskimi hitami w wykonaniu topowych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Tego dnia specjalnie dla Was na naszej antenie zagramy jeszcze więcej polskiej muzyki, aby wspólnie uczcić polskich twórców.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!