Ed Sheeran rozpłakał się przed kamerą: "Nie chciałem już żyć"
Strona Główna > Ed Sheeran rozpłakał się przed kamerą: „Nie chciałem już żyć”

Ed Sheeran rozpłakał się przed kamerą: „Nie chciałem już żyć”

Ed Sheeran bardzo pragnął usłyszeć, że jego żona spodziewa się dziecka. Gdy w końcu ich marzenie się spełniło, lekarze przekazali im niestety przygnębiające informacje. To jednak dopiero wstęp do dalszych niepokojących wydarzeń, które przyniosły wiele cierpienia dla Sheerana i jego bliskich.

Ed Sheeran to światowej klasy artysta muzyczny, którego popularność przyniosła mu wiele nagród i wyróżnień, takich jak American Music Awards, Brit Awards, Grammy, MTV Video Music Awards i People’s Choice Awards. To tylko niektóre z licznych wyróżnień, które zdobył.

Wkrótce na platformie Disney+ zostanie wyemitowany miniserial o życiu Sheerana, zatytułowany „Ed Sheeran: The Sum of It All”. Przed premierą, piosenkarz udzielił szczerego wywiadu dla magazynu „Rolling Stone”.

Ed Sheeran szczerze o depresji i uzależnieniu i zaburzeniach odżywiania

Życie Eda Sheerana to nie tylko świetna kariera muzyczna, koncerty i światowe uznanie, ale również trudne chwile, jakie spotykają artystę. Niedawno pojawił się zwiastun dokumentu o życiu piosenkarza, w którym pokazano poruszające sceny, w tym moment, w którym Sheeran zalał się łzami.

Artyście udało się porozmawiać o najtrudniejszych momentach swojego życia, co było dla niego olbrzymią ulgą. W jednym z fragmentów artysta wspominał, jak jego szczęście o informacji o ciąży szybko zniknęło, gdy lekarze odkryli guza u jego żony podczas rutynowych badań w 2019 roku.

W ciągu miesiąca moja ciężarna żona dowiedziała się, że ma guza, bez możliwości leczenia, aż do porodu. Mój najlepszy przyjaciel Jamal, mój brat, zmarł nagle, a ja stanąłem przed sądem, broniąc mojej uczciwości. Krążyłem po spirali strachu, depresji i niepokoju. Czułem się, jakbym tonął, z głową pod powierzchnią, patrząc w górę, ale nie będąc w stanie przebić się, by zaczerpnąć powietrza.

– wyznał artysta.

Ed Sheeran wyznał, że jego życie składa się nie tylko z sukcesów muzycznych i sławy, ale także z trudnych momentów, z którymi musiał się zmierzyć. Jego walka z depresją trwa od wielu lat, a myśli samobójcze nasiliły się po przedawkowaniu kokainy przez jego przyjaciela i diagnozie guza u żony.

Nie chciałem dalej żyć. Czułem się, jakbym tonął i nie mógł się wydostać z otchłani wody.

Ed Sheeran zmagał się również z zaburzeniami odżywiania, co częściowo wynikało z porównywania swojej sylwetki z innymi muzykami. Teraz skupia się na rodzinie, pracy i ćwiczeniach.

„Ed Sheeran: The Sum of It All” – oficjalny zwiastun i data premiery

W filmie widzowie mają okazję poznać Eda Sheerana z innej strony, zobaczyć go w nieznanych sytuacjach, a także usłyszeć o trudnych momentach jego życia, takich jak walka z depresją czy zmaganie się z chorobą żony. Widzowie odkryją, jakie były inspiracje Sheerana do tworzenia muzyki, co było dla niego najważniejsze w jego karierze i co sprawiło, że stał się jednym z największych artystów swojego pokolenia.

Dokument zadebiutuje 3 maja, a dwa dni później na rynku pojawi się nowy album artysty, „- (Subtract)”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *