Gdy zaśpiewała hit "Zombie" The Cranberries, przechodnie nie mogli uwierzyć własnym uszom! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Gdy zaśpiewała hit „Zombie” The Cranberries, przechodnie nie mogli uwierzyć własnym uszom! [WIDEO]

Gdy zaśpiewała hit „Zombie” The Cranberries, przechodnie nie mogli uwierzyć własnym uszom! [WIDEO]

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries wybrzmiała ostatnio na ulicach Dublina. Zobaczcie, jak z tym przebojem poradziła sobie młoda artystka.

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Posłuchajcie, jak brzmi przebój „Zombie” wykonany przez przypadkową kobietę, która dołączyła do ulicznego koncertu Allie Sherlock w Dublinie. Zrobiła prawdziwe show! Sami zobaczcie!

„Zombie” to przebój lat 90, za którego stworzenie odpowiada irlandzki zespół The Cranberries. Nie jest to zwykły utwór, a ważny protest song, opowiadający o konflikcie mającym miejsce w Irlandii Północnej i reakcja muzyków na śmierć dwóch chłopców, którzy stracili życie wskutek organizowanych przez IRA zamachów bombowych. „Zombie” jest najsłynniejszym numerem zespołu, który w latach 90. nie schodził z list przebojów, a w roku 2020 przekroczył liczbę miliarda wyświetleń na YouTube.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *