Grzegorz Markowski znów w składzie Perfectu! Zespół zagra koncert dla przyjaciela » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Grzegorz Markowski znów w składzie Perfectu! Zespół zagra koncert dla przyjaciela

Grzegorz Markowski znów w składzie Perfectu! Zespół zagra koncert dla przyjaciela

Grzegorz Markowski jest ikoną polskiej muzyki rockowej. Od lat związany był z zespołem Perfect. W 2021 roku oświadczył, iż z powodu problemów ze zdrowiem, nie będzie już kontynuował kariery muzycznej. Perfect wraz z Markowskim w składzie wystąpi na specjalnym koncercie. Zagrają dla przyjaciela, zmagającego się z ciężą chorobą. 

Zespół Perfect po tym, jak Grzegorz Markowski w 2021 niespodziewanie zdecydował o opuszczeniu formacji, postanowił dokończyć pożegnalną trasę z innym wokalistą w składzie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Sam Markowski przeprosił fanów i dodał, że jest mu niezmiernie przykro, iż nie może należycie pożegnać się z wiernymi słuchaczami, którzy gromadzili się podczas koncertów zespołu. Jak sam niegdyś śpiewał, „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym” – i tak właśnie zakończył swoją sceniczną karierę.

Zobacz także: Till Lindemann wraca z nową płytą. Wyda trzy single naraz

Od tej pory od czasu do czasu mogliśmy go widzieć podczas gościnnych występów na scenie wraz z córką Patrycją. Jednak podkreśla, że nie zamierza już koncertować. 

Grzegorz Markowski znów zagra z Perfectem!

Lider legendarnej formacji ponownie stanie przed mikrofonem podczas koncertu ze swoimi kolegami. Niestety, będzie to jedynie jednorazowy występ, za to jego cel jest bardzo szczytny. Muzycy połączą siły i dadzą koncert dla wieloletniego przyjaciela zespołu – Jurka Oliwy. Oliwa był odpowiedzialny za realizację dźwięku Perfectu przez wiele lat. Jak się okazało od pewnego czasu, zmaga się z poważną chorobą. Jurek toczy walkę z nowotworem. 

Zobacz także: Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip

Charytatywny koncert dla Jurka Oliwy

Oprócz Perfectu z Grzegorzem Markowskim w składzie podczas koncertu będzie można usłyszeć wielu wspaniałych artystów. Na scenie pojawią się między innymi: zespół IRA, Krzysztof Cugowski, Maciej Maleńczuk, Renata Przemyk, Maciej Balcar i Grzegorz Kupczyk

Zobacz także: Witold Paszt odznaczony pośmiertnie. „Zasłużył na ten medal jak mało kto”

Dochód z koncertu w całości przeznaczony zostanie na wsparcie chorego Jurka Oliwy. Można również dołożyć swoją cegiełkę, dołączając się do zorganizowanej zbiórki pieniędzy. 

Dla fanów Perfectu może to być jedyna okazja, aby po raz ostatni zobaczyć kapelę w pełnym składzie, i wspólnie z Grzegorzem Markowskim wykrzyczeć „Chcemy być sobą”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!