Strona Główna > HBO MAX: Świąteczne filmy, które warto zobaczyć

HBO MAX: Świąteczne filmy, które warto zobaczyć

Chociaż do Świąt pozostało jeszcze kilka tygodni, dla wszystkich, którzy lubią zacząć zimę od świątecznych filmów o miłości, przygotowana została paczka tytułów w sam raz na tę okazję. Od dzisiaj w HBO Max dostępne są filmy Świąteczna tajemnica, Żurawinowe święta czy Świąteczne Harmony, a kolejne świąteczne tytuły pojawiać się będą w serwisie w ciągu najbliższych tygodni.

„Świąteczna tajemnica” – premiera: 24 listopada w HBO Max; świąteczna emisja w HBO: 28 grudnia, godz. 13:05

Sto lat temu mały chłopiec w Pleasant Bay w stanie Oregon odkrył magiczne dzwonki Świętego Mikołaja, przynosząc dobrobyt i spokój małemu miasteczku. Teraz, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem, dzwonków brakuje, a grupa nieustraszonych dzieciaków musi znaleźć dzwoneczki i przywrócić świąteczną magię Shelter Bay i jej mieszkańcom.

„Żurawinowe święta” – premiera: 24 listopada w HBO Max; świąteczna emisja w HBO: 23 grudnia, godz. 13:05

Para żyjąca w separacji udaje w ogólnokrajowej telewizji, że są szczęśliwym małżeństwem. Wszystko po to, aby wspomóc bożonarodzeniowy festiwal w mieście i ich własną firmę. Jednak ich odnowiona relacja szybko zostaje wystawiona na próbę.

Świąteczny prezent pod choinkę” – film już jest dostępny w HBO Max; świąteczna emisja w HBO: 23 grudnia, godz. 18:30

Dorosły już Ralphie powraca w kontynuacji świątecznego hitu Prezent pod choinkę. Tym razem bohater już jako ojciec musi poradzić sobie ze świętami Bożego Narodzenia i wszystkim, co się z nimi wiąże.

Świąteczne Harmony” – premiera: 24 listopada w HBO Max; świąteczna emisja w HBO: 23 grudnia, godz. 13:05

Piosenkarka i autorka tekstów dostaje od losu szansę i wyrusza w podróż na drugi koniec kraju, aby spełnić swoje marzenia. Dociera jednak tylko do Harmony Springs w Oklahomie, gdy jej fundusze i pomysły nagle się kończą.

Hollywoodzkie święta” – – premiera: 1 grudnia HBO Max, świąteczna emisja w HBO: 29 grudnia, godz. 12:05

Jessica, reżyserka w Hollywood, znana jest ze swoich świątecznych filmów. Kiedy pewnego dnia szef stacji, Christopher, grozi wstrzymaniem produkcji, Jessica nie tylko próbuje uratować swój najnowszy świąteczny obraz, ale również właściwie w nim żyje!

Dickens na Święta” – premiera: 23 grudnia HBO Max, świąteczna emisja w HBO: 26 grudnia, godz. 13:30

Po próbach zaistnienia na Broadwayu w roli reżyserki, Cassie wraca do swojego rodzinnego miasta, Dickens. Po powrocie przydzielona zostaje do wyreżyserowania lokalnej adaptacji „Opowieści wigilijnej”.

Święta na farmie” – premiera: 23 grudnia HBO Max, świąteczna emisja w HBO: 24 grudnia, godz. 13:25

Clementine Jones jest australijską autorką, której autobiograficzna książka o życiu na farmie w Queensland zostaje przyjęta przez wielkie wydawnictwo London & London. Prawda jest jednak taka, że „Clementine” to tak naprawdę Emmy Jones, kobieta z Nowego Jorku, która oparła fabułę książki na dziennikach swojej zmarłej matki. Kiedy wydawca ogłasza, że przed podpisaniem umowy przyjedzie do Australii poznać „Clementine”, Emmy musi dziać…