Tak wygląda dziś Shirley z "Kochaj albo rzuć". Grała nieślubną córkę Pawlaka
Strona Główna > Tak wygląda dziś Shirley z „Kochaj albo rzuć”. Grała nieślubną córkę Pawlaka

Tak wygląda dziś Shirley z „Kochaj albo rzuć”. Grała nieślubną córkę Pawlaka

„Kochaj albo rzuć” Sylwestra Chęcińskiego to trzecia część kultowej już trylogii „Sami swoi”. Widzowie poznali w niej Shirley Gladys Wright – nieślubną córkę Johna Pawlaka mieszkającą w Detroit. Wcieliła się w nią Duchyll Martin Smith. Jak wygląda teraz filmowa Shirley?

Filmowa Shirley, a właściwie Duchyll Martin Smith to amerykańska aktorka. Gra przede wszystkim w teatrach w USA, jednak udało jej się także zagrać w filmie „Innocent” z 2010 roku. Ciężko jest znaleźć w sieci najnowsze informacje na temat Duchyll. Aktorka nie ma oficjalnych profili w social mediach.

Zobacz także: Smolasty zapalił się podczas koncertu. Jest nagranie

Kochaj albo rzuć!

W filmie „Kochaj albo rzuć” niesforni sąsiedzi – Kazimierz Pawlak i Władysław Kargul otrzymują wraz z wnuczką Anią zaproszenie do USA od Johna Pawlaka (brata Kazimierza). Tak rozpoczyna się niesamowita przygoda. Wybierają się w podróż na pokładzie statku TSS Stefan Batory, by przesiąść się następnie w samolot linii United Airlines.

Zobacz także: Sara James i Igor Herbut odświeżyli wielki klasyk. To hit Anny Jantar

Dostarcza to widzom wielu zabawnych momentów. Kargul i Pawlak nie byliby sobą, gdyby zakończyli swe utarczki poza miejscem swojego zamieszkania. Po przyjeździe do Chicago czeka na nich bardzo smutna wiadomość. Okazuje się bowiem, że John zmarł parę dni przed ich wizytą.

Zobacz także: Bliźniaczek Olsen nie dało się rozpoznać. Tak wyglądają 30 lat później

Pozostawił po sobie majątek i nieślubną córkę – mulatkę. Kargul i Pawlak nie mogą się oprzeć i nazywają ją „Czekolada”. Ostatecznie Pawlak decyduje się na pochówek brata „nie w swojej ziemi”. W trakcie całego filmu Kargul i Pawlak wielokrotnie zmieniają zdanie zarówno o nowym członku rodziny jak i o całej Ameryce. Nie brakuje tam zabawnych wpadek i niedomówień.

Czekolada z Nowego Jorku

Shirley Gladys Wright, w którą wcieliła się Duchyll Martin Smith zagrała nieślubną córkę Johna Pawlaka (To właśnie jej poszukiwało wujostwo z Polski). Rok przed zagraniem w „Kochaj albo rzuć” aktorka zadebiutowała w filmie „The Monkey Hu$tle” (1976 rok).

Później udało jej się wziąć udział tylko w jednym filmie o tytule „Innocent” (2010 rok). Aktorka grywa jednak w teatrze, nie porzuciła zatem aktorstwa. W sieci można natrafić na zdjęcia przedstawiające aktorkę w sztuce „Symmetry Breaking” w On The Spot Theatre w Chicago.

Zobacz także: Perfect bez Markowskiego! Nowy wokalista to fan zespołu

W popularnym serwisie YouTube można natrafić na filmiki przedstawiające Duchyll, która daje kobietom porady na temat codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule załączyliśmy zdjęcia, na których widać Shirley. Trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania.

Weź udział w naszej sondzie…

Najbardziej lubię słuchać muzycznych hitów:

Tylko u nas: Kasia Wilk rozprawia się z przeszłością. „Leczyłam ambicje mojego taty”