Janusz Radek jako Prince zachwycił w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Janusz Radek jako Prince zachwycił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Janusz Radek jako Prince zachwycił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Janusz Radek z każdym odcinkiem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma przed sobą coraz to trudniejsze zadania do wykonania. Zobaczcie, jak poradził sobie z hitem „Purple Rain”!

W ostatnim odcinku 17. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Janusza Radka. Wokalista musiał zmierzyć z trudną piosenką z repertuaru Prince’a. Wykonał przebój „Purple Rain”. – Jeden z najpiękniejszych numerów, jakie w ogóle powstały – tymi słowami Janusz Radek określił ponadczasowy hit z repertuaru Prince’a. Jak szły przygotowania do tego wcielenia?

Starałem się znaleźć wszystkie sposoby wokalne, żebym przede wszystkim schował siebie – mówił mężczyzna. – Wszyscy jesteśmy gotowi na wszystko – żartował, mając na uwadze, że zadanie jest niewyobrażalnie trudne…

Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata WalewskaKatarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Polecamy również: