Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję?

Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję?

W ostatnią sobotę na antenie TVP2 wyemitowano kolejny odcinek „The Voice of Poland”. Po raz kolejny przed jurorami zaprezentowało się wiele utalentowanych wokalistek i wokalistów. Wśród nich znalazła się Karolina Popiołek, która marzy o udziale w Eurowizji. Jak jej występ ocenili trenerzy?

Na antenę telewizyjnej Dwójki powrócił talent show „The Voice of Poland”. Już po raz czternasty uczestniczki i uczestnicy programu powalczą o tytuł „najlepszego głosu w Polsce„. Mają także możliwość podpisania kontraktu fonograficznego z wytwórnią Universal Music Polska. Jurorami rozpoczętej niedawno edycji produkcji są Tomson i Baron, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

„The Voice of Poland” – 14. edycja programu

Pierwszym etapem na drodze do wygranej „The Voice of Poland”Przesłuchania w ciemno. Każdy z uczestników ma podczas nich okazję do zaprezentowania przed jury swojego talentu wokalnego. Jeżeli wykonanie piosenki przypadnie sędziom do gustu, wciskają przycisk, obracający ich fotel w kierunku śpiewającego. Tym samym zgłaszają chęć przyjęcia go do swojej drużyny.

Karolina Popiołek w „The Voice of Poland”

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” uczestnicy po raz kolejny walczyli o miejsce w drużynie jednego z jurorów. Jedną z wokalistek, konkurujących o przejście do kolejnego etapu programu, była Karolina Popiołek. Mieszkająca w Belgii dwudziestopięciolatka zaprezentowała się przed trenerami z utworem „People Help the People” w wersji Birdy. Młoda wokalistka ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy – dwie piosenki jej autorstwa były grane w jednej z belgijskich radiostacji. Jak wypadła Karolina Popiołek w oczach jurorów?

Zobacz także: Elżbieta Zapendowska poważnie choruje. „To było do przewidzenia”

Chciałabym reprezentować Polskę na Eurowizji

Sędziowie docenili talent Karoliny Popiołek. Wokalistce udało się odwrócić aż trzy z czterech foteli jurorskich. Do swojej drużyny zapraszali uczestniczkę Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Lanberry. Wybór wykonawczyni padł na ostatnią z nich.

Jak się okazuje, decyzja Karoliny Popiołek nie była przypadkowa – wokalistka przyznała, że marzy o udziale w Konkursie Piosenki Eurowizji. Lanberry ma już na swoim koncie eurowizyjne hity. Piosenkarka jest współautorką dwóch utworów, które zagwarantowały Polsce zwycięstwo w dziecięcej odsłonie konkursu – „Anyone I Want to Be” Roksany Węgiel oraz „Superhero” Viki Gabor.

Zobacz także: Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2023. Tak śpiewa Maja Krzyżewska

Uczestniczka „The Voice of Poland” na Eurowizji?

Czy Karolina Popiołek będzie kolejną reprezentantką Polski na Eurowizji? Wokalistka zdradziła, że z myślą o konkursie przygotowała już trzy piosenki, którymi mogłaby podbić eurowizyjną scenę. Być może współpraca z Lanberry pomoże uczestniczce programu spełnić swoje marzenie. Potencjał w jej głosie także dostrzegli telewidzowie, którzy pod nagraniem z jej występu zostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy. Czy Karolina Popiołek poprowadzi Polskę do zwycięstwa?

Na to czekałam,zdolna dziewczyna ma świadomość swojego ogromnego talentu jak dla mnie faworytka do wygranej ✌✌✌

Jak dla mnie… KLASA

Piękne wykonanie!!!, Głos magiczny. Trzymam kciuki za wygraną!!!

Pięknie wokalnie i subtelne wykonanie piosenki 💕 – komentują widzowie programu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!