Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. To napisała w sieci » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. To napisała w sieci

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. To napisała w sieci

Julia Wieniawa zaliczyła drobną wpadkę. Warto zwrócić uwagę na słowa artystki, by samemu nie popełnić drobnego błędu. Chodzi o film „Chłopi”, który jest polskim kandydatem do Oscarów. Co napisała Wieniawa?

Film „Chłopi” został wybrany przez komisję oscarową jako polski kandydat do prestiżowej nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Produkcja, za którą stoją DK i Hugh Welchman ma szansę na jedną z najważniejszych branżowych nagród w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Na planie filmu nie zabrakło takich gwiazd jak Mirosław Baka, Ewa Kasprzyk, Kamila Urzędowska, Maciej Musiał, a nawet Julia Wieniawa. To właśnie ostatnia z gwiazd wcieliła się w postać, którą jest Marysia Pastuszka. Choć zagrała niewielką rolę, odpowiadała również za urozmaicenie ścieżki dźwiękowej do „Chłopów”. Na liście utworów znalazły się dwie piosenki Wieniawy.

Zobacz także: „Chłopi” kandydatem do Oscara. Tak piszą o nas w USA

Nic dziwnego, że aktorka i piosenkarka ucieszyła się na wieść o wyróżnieniu produkcji w branży filmowej. „Chłopi” to polski kandydat do Oscara. Nie oznacza to jednak, że obraz jest bezpośrednio nominowany przez Akademię. Powalczy bowiem o taką możliwość. Otrzymał rekomendację polskiej komisji oscarowej. Nominacje do Oscarów poznamy we wtorek 23 stycznia 2024 roku.

„Chłopi” i wpadka Julii Wieniawy

Julia Wieniawa zaliczyła w sieci drobną wpadkę. Na Instagramie napisała: – Film „Chłopi”, w którym miałam ogromną przyjemność się pojawić, a także zaśpiewać dwie piosenki – nominowany do Oscara – brzmiały słowa na pierwotnym wpisie na Instagramie Julii.

Szybko się jednak poprawiła i usunęła zdjęcie dodając poprawioną wersję. Obydwie możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Zobacz także: Smutny wpis Katarzyny Herman chwyta za serce. „Bardzo bez ciebie łyso”

Wieniawa zaznaczyła w niej, że „Chłopi” to na ten moment „polski kandydat do Oscara”. Warto o tym pamiętać, zanim poznamy listę oficjalnych nominacji. Jednak już teraz trzymajmy kciuki za rodzimą produkcję!

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!