Strona Główna > Kasia Moś łączy siły z Leszkiem Możdżerem w nowym singlu – „Zapomnij” [WIDEO]

Kasia Moś łączy siły z Leszkiem Możdżerem w nowym singlu – „Zapomnij” [WIDEO]

Kilka dni temu na YouTube’owym kanale Kasi Moś pojawił się nowy utwór zatytułowany „Zapomnij”, przy którym artystka współpracowała z pianistą i kompozytorem Leszkiem Możdżerem.

Historia piosenki liczy sobie ponad półtora roku. Właśnie wtedy Mateusz Krautwurst, autor muzyki i tekstu, zaprezentował wokalistce swój pomysł. Kasia Moś od razu podeszła do projektu bardzo poważnie i osobiście. Czuła, że jest to piosenka, którą powinna zaśpiewać.

Wysiłki opłaciły się, ponieważ to właśnie dzięki połączeniu głębokiego głosu Kasi, talentu Leszka Możdżera oraz wrażliwości Mateusza Krautwursta, dziś możemy zasłuchać się we wzruszającym dziele, jakim jest „Zapomnij”.

Singiel opatrzony został czarującym teledyskiem wyreżyserowanym przez Alana Kępskiego, który idealnie koresponduje z utworem.

Kasia Moś to pochodząca ze Śląska artystka o muzycznym rodowodzie. Jej ojciec jest założycielem i dyrygentem Orkiestry Aukso, w której na skrzypcach gra również starszy brat wokalistki. W 2017 roku reprezentowała Polskę podczas 62. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie.

Polecamy również: