Katarzyna Dowbor ostatni raz w "Nasz nowy dom". Jest poruszona
Strona Główna > Katarzyna Dowbor ostatni raz w „Nasz nowy dom”. Jest poruszona

Katarzyna Dowbor ostatni raz w „Nasz nowy dom”. Jest poruszona

Dziś ostatni odcinek „Nasz nowy dom” z udziałem Katarzyny Dowbor. Gwiazda, która przez dziesięć lat prowadziła show Polsatu żegna się z remontowym formatem. Nagrała wzruszające nagranie, w którym zapowiada: „Będę płakać!”.

W czwartek 18 maja na antenie Polsatu zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu „Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor. Dziennikarka na dobre żegna się z formatem, o czym poinformowała niedawno stacja Polsat. W oficjalnym komunikacie podziękowano wieloletniej gwieździe remontowego formatu za współpracę. Sama Dowbor również odniosła się do medialnych doniesień.

Zobacz także: Czesław Mozil o dzieciach. „Nabawiam się ogromnych kompleksów”

Gwiazda zasugerowała, że to „nowe szefostwo„, czyli najprawdopodobniej Edward Miszczak, podjął decyzję o zmianach w „Nasz nowy dom”. Jej miejsce zajęła aktorka Ela Romanowska, która już pracuje na planie programu. Nowe odcinki pojawią się w telewizji niebawem.

Dziś ostatni odcinek „Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor

Ostatni odcinek show z udziałem Katarzyny Dowbor będzie można obejrzeć na antenie Polsatu 18 maja o 20:05. Była prowadząca przyznała, że zamierza go oglądać. Nie obyło się bez wzruszającego pożegnania, które zamieściła na Instagramie. – Dziękuję za 10 wspólnych lat! I bardzo mi zależy, żebyście ten odcinek obejrzeli – napisała.

Odcinek, który tym bardziej jest dla mnie ważny, że ja się z programem żegnam, jak wiecie… (…) Ja też będę go oglądać i pewnie będę płakać, ale zawsze płaczecie też, więc popłaczemy sobie razem. Wszystkiego dobrego, oglądajcie – powiedziała w nagraniu skierowanym do widzów.

Zobacz także: Opole 2023. Oto uczestnicy konkursu „Debiuty” i „Premiery”

Katarzyna Dowbor w mediach

Katarzyna Dowbor od lat jest związana z mediami. W latach 80. była związana z Programem III Polskiego Radia. Następnie przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie pracowała do 2013 roku. Z TVP była związana 30 lat. Po zwolnieniu ze stacji znalazła miejsce w Polsacie. Od razu zaczęła prowadzić „Nasz nowy dom”. Przez 10 lat występowała w programie remontowym.

Zobacz także: Doda na Eurowizji? Mówi o „TOP3”

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *