Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Długo nie musiała czekać! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Długo nie musiała czekać!

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Długo nie musiała czekać!

Katarzyna Dowbor nie zwalnia tempa! Przyszedł czas na kolejne wyzwania. Prezenterka znana z programu „Nasz Nowy Dom” pochwaliła się nową pracą. W jakiej roli zobaczymy popularną dziennikarkę?

Przez dziesięć lat pomagała ludziom. Wraz z architektami, ekipami budowlanymi oraz ich szefami dawała nadzieję. Wiosną Katarzyna Dowbor oficjalnie poinformowała, że zwolniono ją z Polsatu. Musiała pożegnać się z rolą prowadzącej show telewizyjnego „Nasz nowy dom”.

Dziennikarka podkreśliła, że ten czas w życiu był dla niej bardzo ważny. W tegorocznej edycji plebiscytu Telekamer „Tele Tygodnia” otrzymała główną nagrodę w kategorii „Najlepszy program”.

Zobacz także: Remont w mieszkaniu Elżbiety Dmoch. Wanna robi wrażenie!

Nadszedł czas na nowe wyzwania

W ramach 40. rocznicy pracy nadszedł czas na zmiany. Popularna dziennikarka na Instagramie pochwaliła się szczególną wiadomością. Katarzyna Dowbor rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Prezenterka podkreśla:

Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji!

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji

Katarzyna Dowbor dołącza do zespołu Canal+ DOMO. W jakiej roli ją zobaczymy? Dziennikarka otrzymała propozycję poprowadzenia formatu koncentrującego się również na tematyce wnętrzarskiej.

Zobacz także: Czy Podsiadło będzie mógł zagrać na stadionie w Gdańsku? Pojawiły się komplikacje

Przeprowadzi metamorfozę własnego domu

Tym razem Katarzyna Dowbor postawi na siebie. Odnowi własny dom. Prezenterka podczas remontu podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji przestrzeni, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Na oficjalnej stronie Canal+ dowiadujemy się, że zdjęcia do programu ruszą jesienią. Show z Katarzyną Dowbor w roli głównej będziemy mogli zobaczyć już w przyszłym roku. Jak prezenterka odnajdzie się w nowym formacie? Internauci żywo reagują na wiadomość:

Super, my też się cieszymy, że będzie Pani gościła ponownie w naszych domach

Katarzyno, telewizja nie znosi pustki po Katarzynie Dowbor. To jest prawo przyrody! Działa czy tego chcesz, czy nie. 🤗🤗🤗🤗🌷– podkreśla reporter, Mariusz Szczygieł.

Hurra! Uwielbiam ten kanał oglądać i metamorfozy zagranicznych domów! Cieszę się, że będzie Pani robić to co lubi! Nasz nowy dom bez Pani nigdy już nie będzie tak wspaniały, będzie inny, ale to już nie to. Już nie mogę się doczekać i trzymam kciuki za dalszą współpracę z mediami ❤️

Zobacz także: Natalia Kukulska opowiedziała o nieżyjącym ojcu. Wzruszające wyznanie gwiazdy