Katarzyna Nosowska ma tego dość! Apeluje do pracowników TVN » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katarzyna Nosowska ma tego dość! Apeluje do pracowników TVN

Katarzyna Nosowska ma tego dość! Apeluje do pracowników TVN

Katarzyna Nosowska to artystka, która nie boi się mówić tego, co myśli. Ma też ogromne poczucie humoru, czemu dała wyraz w najnowszym wywiadzie. Tego ma dość Kasia Nosowska!

Katarzyna Nosowska raczej unika ścianek i blasku fleshy. Show-biznes to nie jej działka. Artystka zdecydowanie bardziej woli koncerty i odpoczynek w domowym zaciszu wśród bliskich. Od czasu do czasu jednak występuje publicznie udzielając wywiadów znanym dziennikarzom. Choć brylowanie na salonach nie jest jej chlebem powszednim, wyznała, że uwielbia oglądać programy takie jak „Love Island” czy „Hotel Paradise”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Dla wielu fanów z pewnością będzie to zaskoczenie, jednak wokalistka nie kryje swojej sympatii do niekiedy kontrowersyjnych formatów. Opowiedziała o tym w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. To, z jakimi problemami mierzą się uczestnicy słynnych programów, bardzo ciekawi Kasię Nosowską.

Zobacz także: Shakira nie trafi do więzienia. Wydała oświadczenie. „Żniwa emocjonalne”

Tego Katarzyna Nosowska nie znosi w programach rozrywkowych

Kuba Wojewódzki określił „Hotel Paradise” i „Love Island” jako „jałowe”. Liderka zespołu Hey zareagowała: – Mało wychodzę z domu, więc w tych programach sobie oglądam świat i ludzi – stwierdziła. Nie obyło się też bez oburzenia. Artystka wyznała, czego ma serdecznie dość.

Wszyscy w tych cholernych programach mówią: „Zauroczyłam się w tobie”. Czy ktoś z produkcji mógłby powiedzieć tym ludziom, że nie mówi się tak! Dostaję szału, kiedy to słyszę. Mówię się: „Zauroczyłem się tobą”, „Zauroczyłam się nim”, a nie „w nim”. (…) To już jest tyle lat oglądania i w każdym sezonie tak robią. Dlaczego?! – grzmiała Katarzyna Nosowska.

Zobacz także: Roksana Węgiel przesadziła z retuszem? Burza pod zdjęciem 18-latki

Wokalistka Hey nie ogląda tych programów bezrefleksyjnie. Wyznała, że zauważa problemy, z którymi mierzą się obecnie młodzi ludzie.

Ten program pokazuje, że młodzi się mylą, że są zagubieni, że rozpaczliwie potrzebują akceptacji i uwagi. Chcą też sławy, pieniędzy. W tych programach widać, że młody człowiek masowo jest zagubiony – podsumowała przejęta Nosowska.

Zobacz także: List gończy za Jamalą. Rosja ściga laureatkę Eurowizji

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!