Katarzyna Nosowska o nowym albumie: "«Piękna degrengolada» może być przypominajką..." » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katarzyna Nosowska o nowym albumie: „«Piękna degrengolada» może być przypominajką…”

Katarzyna Nosowska o nowym albumie: „«Piękna degrengolada» może być przypominajką…”

Na rynku pojawił się już nowy album Katarzyny Nosowskiej „Degrengolada”! Płyta od północy jest dostępna w stremach. Artystka w mediach społecznościowych filozoficznie odniosła się do utworu „Piękna degrengolada”.

Katarzyna Nosowska w swoim nostalgicznym wpisie wspomina dzieciństwo – i czasy, kiedy „wszystkiego było mało”. Jak pisze – jedyne, co było stałe, to natura.

„Dawno, dawno temu, był taki moment gdy wszystkiego było mało. Blok rysunkowy był towarem deficytowym i pani wydawała po jednej kartce, którą trzeba było wykorzystać z namysłem i w całości. Pamiętam to uczucie gdy patrzę na zabadzianą bez sensu kartkę, na totalny chaos i myśl, że chciałabym zacząć od nowa, znów mieć czystą kartkę i wiele możliwości. Wiele razy miałam podobne pragnienie przyglądając się decyzjom jakie, w seriach podejmowałam, które składały się na chaotyczny obraz życia, który czynił mnie przytłoczoną, zrozpaczoną, marzącą o stanie sprzed decyzji, kiedy wszystko było jeszcze możliwe. Jedyne co było stale obecne, spokojne i precyzyjne- to natura, która realizuje doskonały plan i nie pragnie eksperymentować – wtedy gdy bazgrałam bez sensu i wtedy gdy bez sensu żyłam” – pisze Nosowska.

„Jak Wam się podoba, tak ogólnie, obraz rzeczywistości, który malujemy jako ludzkość? Ja odwracam wzrok i staram się żyć to własne, małe życie, równając puls, do miarowego tętna natury, która pod powierzchnią ogólnego szaleństwa- cichutko robi swoje. «Piękna degrengolada» może być przypominajką, że zanim się zasra kartkę bohomazami- warto się zastanowić” – dodaje artystka.

Teledysk do „Pięknej degrengolady” będziemy mogli obejrzeć w sieci już dziś (19 maja) o godz. 10:00!

Czytaj też: Tulia i Halina Mlynkowa we wspólnym utworze. „Przerwany” będzie hitem Opola?

Katarzyna Nosowska o „Degrengoladzie”

– „Degrengolada” w założeniu mogłaby stanowić inspirację do podjęcia (niemałego, lecz wybitnie korzystnego) indywidualnego wysiłku, by zejść do fundamentu istnienia i metodycznie sprawdzić każdą z wielu warstw, które ponoć składają się na nasz obraz. Po to, by zostawić jedynie prawdę oraz esencję, które (wiem to na pewno) dowodzą naszej niezwykłości. Właściwie to, co chciałabym przekazać słuchaczowi zawiera się w jednym zdaniu: Jesteś gigantem, nie pochylaj głowy, nie dawaj się prowadzić, czuj, żyj i obudź się do prawdy. Już czas – opisuje swoją nową płytę Nosowska.

Może Cię zainteresować:

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *