Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!
Strona Główna > Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Shakira nagrała wzruszający numer z synami. Jak wyznała gwiazda, Milan i Sasha sami poprosili mamę, by stworzyli wspólnie piosenkę. Udało się i dziś możemy posłuchać efektów ich twórczości. Oto, jak śpiewają synowie Shakiry!

Shakira miała ostatnio trudny czas. Najpierw rozstanie z piłkarzem FC Barcelony Gerardem Piqué, który miał zdradzić wokalistkę z 22-letnią studentką, a następnie przeprowadzka z Hiszpanii do Miami. Gwiazda zabrała ze sobą synów, którzy byli śledzeni przez ciekawskich paparazzi.

Zobacz także: Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie

Wydała więc specjalne oświadczenie, w którym zaapelowała do mediów o zaprzestanie fotografowania jej dzieci. – Milan i Sasha przeżyli bardzo trudny rok, cierpiąc z powodu nieustannego oblężenia i bezlitosnego prześladowania przez paparazzi i różne media w Barcelonie. (…) Przedłużam tę prośbę już nie jako artystka, ale jako matka – pisała na Instagramie.

Shakira nagrała piosenkę z synami

Teraz cała rodzina staje na nogi. Shakira skupia się na swoich ukochanych synach. Okazuje się, że chłopcy mają muzyczny talent. Milan potrafi pisać, a Sasha gra na pianinie i próbuje swoich sił w śpiewie. Chłopcy odziedziczyli mnóstwo talentów po sławej mamie. Ich wspólny numer to wyciskacz łez.

W tym roku Milan napisał piosenki, które wywołały we mnie łzy wzruszenia, a Sasha spędził godziny grając na pianinie i odkrywając swój głos. Oboje byli ze mną w studiu i słuchając tej dedykowanej im piosenki poprosili mnie o udział – wyznała gwiazda.

Zobacz także: To naprawdę Krzysztof Ibisz! Nie uwierzycie. Salwa śmiechu i oklaski

Okazuje się, że chłopcy doskonale czuli piosenkę stworzoną przez Shakirę. Oprócz tego interpretowali utwór przez siebie „i dla siebie samych”, jak wyznała. Mieli robić to „z pasją i uczuciem tego, kto nosi w sobie muzykę”.

Milan i Sasha, tak miło patrzeć, jak rozkładają skrzydła, aby zacząć realizować swoje marzenia! Nic nie sprawia, że czuję się bardziej spełniona niż bycie ich mamą – napisała poruszona.

Zobacz także: Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *