"Przestańcie"! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Taylor Swift przerwała swój występ w Filadelfii, gdy zobaczyła, że pomiędzy jedną z jej fanek a ochroną wywiązała się szamotanina. Nagranie z koncertu krąży po sieci.

Koncert odbywał się 13 maja w Filadelfii. Taylor Swift zobaczyła niepokojącą sytuację na publiczności, gdy wykonywała utwór „Bad blood”. By zareagować, przerwała śpiew. Stanęła w obronie fanki, z którą, według doniesień, szarpali się ochroniarze. Fanka jej zdaniem nie zrobiła nic złego. Taylor Swift postanowiła wykrzyczeć to ze sceny.

„Ona nic nie zrobiła” – mówiła artystka. „Hej! Przestańcie” – dodała.

Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się na Twitterze. Wyświetlono je tam ponad 6 milionów razy. Wideo jest chętnie komentowane. „Nie chciałabym być ochroniarzem, który jej podpadł” – napisała jedna z internautek. W komentarzach można też znaleźć inne nagrania tej samej sytuacji, pochodzące od innych fanów biorących udział w koncercie.

Nie wiadomo, czego dokładnie dotyczyła sytuacja, w której musiała interweniować Taylor Swift – wygląda jednak na to, że wszystko skończyło się dobrze.

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i kompozytorka. Jest też autorką tekstów. Pierwszy kontrakt z wytwórnią podpisała w wieku zaledwie 14 lat. Debiutancki album wydała w 2006 roku. Jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek na świecie.

Może Cię zainteresować:

TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *