Kevin Bacon zaśpiewał z żoną przebój "Flowers" Miley Cyrus. Pytamy, gdzie są kozy? [WIDEO]
Strona Główna > Kevin Bacon zaśpiewał z żoną przebój „Flowers” Miley Cyrus. Pytamy, gdzie są kozy? [WIDEO]

Kevin Bacon zaśpiewał z żoną przebój „Flowers” Miley Cyrus. Pytamy, gdzie są kozy? [WIDEO]

My wciąż czekamy na album aktora, ponieważ jego talent się marnuje. Ostatnio Kavin Bacon znów przygotował dla fanów muzyczną niespodziankę. Tym razem zaprosił do duetu żonę Kyrę Sedgwick. My mamy tylko jedno pytanie. Gdzie podziały się jego kozy?

Kevin Bacon zaśpiewał przebój Miley Cyrus „Flowers”

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick są małżeństwem od 1988 roku. Od dawna mieszkają na ukochanej farmie, gdzie hodują kozy, aplaki i inne zwierzęta. Aktor często występuje w ich towarzystwie i dzieli się swoimi filmikami na social mediach. Ostatnio wraz z żoną wykonali przebój „Flowers” Miley Cyrus” dodali jednak do niego swój osobisty akcent — beczącą zabawkową kozę. Zobaczcie!

Zwykle staram się kupować żonie kwiaty, ale wygląda na to, że sama sobie może je sprawić. Dzięki Miley Cyrus!

– napisał aktor.

Miley Cyrus powróciła na szczyt list przebojów z singielem „Flowers”

Wielokrotnie platynowa artystka, autorka tekstów i pionierka Miley Cyrus wydała „Flowers”, pierwszy singiel z jej nadchodzącego, ósmego albumu studyjnego „Endless Summer Vacation”. Płyta będzie dostępna na całym świecie już 10 marca 2023 roku.

„Endless Summer Vacation” był zapowiadany przez Miley przy użyciu wielu materiałów wizualnych. Ujawniona została też okładka wydawnictwa, którą zdobi zdjęcie wykonane przez Briannę Capozzi. Nad stroną kreatywną w całości czuwała Miley. Materiał na album „Endless Summer Vacation” został nagrany w Los Angeles. W produkcji wsparli Cyrus Kid Harpoon, Greg Kurstin, Mike WiLL Made-It i Tyler Johnson. Miley opisuje dzieło jako swój list miłosny do Los Angeles.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *