„Kiedyś cię znajdę” było prawdziwym hitem. Czy Reni Jusis znalazła osobę, której szukała? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Kiedyś cię znajdę” było prawdziwym hitem. Czy Reni Jusis znalazła osobę, której szukała?

„Kiedyś cię znajdę” było prawdziwym hitem. Czy Reni Jusis znalazła osobę, której szukała?

Za sprawą remixu Tribbsa przebój Reni Jusis zyskał drugie życie. Piosenka „Kiedyś cię znajdę” powróciła na anteny radiostacji. Czy artystce udało się znaleźć tego, o kim śpiewała w utworze sprzed lat?

Renata Jusis, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko piosenkarki, urodziła się 29 marca 1974 roku w Koninie. Początkowo występowała na scenie jako wokalistka zespołu Jarosława Płocicy, znanego pod pseudonimem Yaroto z nim artystka nagrała takie piosenki jak „Rowery dwa” czy „Dziś jest pełnia”. W 1998 roku piosenkarka rozpoczęła karierę solową. Sławę zyskała jako wykonawczyni hitów „Zakręcona”, „Ostatni raz (nim zniknę)” oraz „Kiedyś cię znajdę”.

Zobacz także: Halina Frąckowiak odznaczona. Ogromne wyróżnienie dla artystki

Nowe życie starego przeboju

Piosenka „Kiedyś cię znajdę” była pierwszym singlem promującym czwarty album Reni Jusis, zatytułowany „Trans Misja”. Utwór okazał się prawdziwym hitem i do dziś jest najpopularniejszym kawałkiem wydanym przez artystkę. Ostatnio przebój zyskał jednak nowe życie. Wszystko za sprawą Mikołaja Trybulca, szerzej znanego jak Tribbs. Producent postanowił stworzyć remix wypuszczonego przed dwudziestoma laty przeboju. Tak piosenkarka oceniła hit w nowym wydaniu:

Tribbs jest fantastycznym producentem, którego obserwuję od lat i bardzo się cieszę, że zechciał wziąć na warsztat mój kawałek. Bardzo podoba mi się ten efekt – powiedziała Reni Jusis.

Zobacz także: Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem

Czy Reni Jusis znalazła tego, kogo szukała?

Przebój Reni Jusis ponownie cieszy się wśród słuchaczy olbrzymią popularnością. Jego odświeżona wersja, zremiksowana przez Tribbsa, zebrała w serwisie YouTube już niemal milion odsłon. Do hitu postanowiła nawiązać w rozmowie z piosenkarką jedna z dziennikarek. Podczas wywiadu z Reni Jusis reporterka spytała, czy artystce udało się odnaleźć osobę, o której śpiewa. Niestety gwiazda zachowała tę tajemnicę dla siebie:

Widzę, że się właśnie rozpoczął event. Zejdźmy – odpowiedziała dziennikarce zaskoczona pytaniem artystka.

Zobacz także: The Rolling Stones nagrali kolejną płytę? Mick Jagger zdradził szczegóły