Kinga Rusin o kulach. Na temat jej stanu zdrowia krążą niepokojące doniesienia » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kinga Rusin o kulach. Na temat jej stanu zdrowia krążą niepokojące doniesienia

Kinga Rusin o kulach. Na temat jej stanu zdrowia krążą niepokojące doniesienia

Kinga Rusin należy do grona najbardziej wysportowanych polskich dziennikarek. Regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, jak oddaje się kolejnym wymagającym wysiłku aktywnościom. Jednak w ostatnim czasie wydarzyło się z nią coś niepokojącego. Porusza się nawet o kulach! Choruje na coś?

O złym stanie zdrowia dziennikarki internauci dowiedzieli się z… jej własnego profilu na Instagramie. Kinga Rusin opublikowała zdjęcie, na którym leży na kanapie. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że pod ręką miała kule ułatwiające poruszanie się.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Dlaczego Kinga Rusin chodzi o kulach?

Kinga Rusin uspokoiła internautów co do swojego stanu zdrowia. Dziennikarka wytłumaczyła, że ma przed sobą operację ścięgna. Nie kryła przy tym, że zabieg jest konieczny, a ona sama jest zmuszona „przystopować” z dalszymi sportowymi szaleństwami.

Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych „szaleństwach” – napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Zobacz także: Spadek oglądalności „Nasz nowy dom”. Czy to koniec programu?

Dziennikarka wyjawiła też, w jaki sposób zamierza spędzić czas rekonwalescencji. Okazało się, że Kinga Rusin wykorzysta okres „uziemienia” na odrobienie zaległości filmowych, serialowych i czytelniczych. Liczy również, że znajdzie wreszcie chwilę na porozmawianie z bliskimi sobie kobietami, czyli matką, córką oraz przyjaciółkami.

Przy moim łóżku jest metrowy stos niedokończonych książek, odnowione wszystkie subskrybcje do różnych streamingów — nadrobię zaległości czytelnicze i kinowe i nagadam się za wszystkie czasy z mamą, z córkami i z przyjaciółkami!

Zobacz także: Margaret opuszcza Polskę. Chce „spełnić swoje marzenie”

Kinga Rusin doczekała się łącznie dwóch córek, Poli i Igi, które przyszły na świat z małżeństwa dziennikarki z kolegą po fachu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, czyli Tomaszem Lisem. Co ciekawe, młodsza z pociech pary prezenterów, czyli Iga, to partnerka rapera Taco Hemingwaya. Z kolei Pola odziedziczyła po rodzicach miłość do sportu oraz talent medialny. Obie pasje łączy, pracując w „Przeglądzie Sportowym”.

Zobacz także: Quiz. Maryla Rodowicz czy Alicja Majewska? Za 10/10 bijemy brawo! Łatwo nie będzie

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!