Strona Główna > Krzysztof Zalewski i jego najlepsze covery [WIDEO]

Krzysztof Zalewski i jego najlepsze covery [WIDEO]

Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny. Wokalista już niejednokrotnie zaskakiwał fanów coverami największych polskich i zagranicznych przebojów. Dzisiaj przypomnimy Wam kilka z nich.

„Nie pytaj o Polskę” – Grzegorz Ciechowski

Krzysztof Zalewski w 2011 roku wziął udział w specjalnym odcinku programu „Szansa na sukces”, gdzie wykonał bardzo emocjonalny utwór „Nie pytaj o Polskę” z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego. Jest to jedna z najważniejszych polskich piosenek, która w aranżacji Krzysztofa brzmi po prostu pięknie.

„Halo” – Beyoncé

Krzysztof podjął się niełatwego zadania. Wziął na warsztat przebój Beyoncé „Halo”. Zaprezentował go na żywo podczas koncertu „Solo Act Live z Żywiecczyzny”. Artysta przygotował na tę okazję oczywiście własną aranżację. Krzysztofa idealnie podsumowuje jeden z komentarzy, który znalazłs ię pod tym filmikiem „Zaprosić Zalewskiego na wesele – płacisz za jednego muzyka a masz orkiestrę!”.

„Kolorowy wiatr” – Edyta Górniak

Z okazji premiery nowej serii przyrodniczej „Planeta doskonała” BBC Earth wspólnie z Krzysztofem Zalewskim i Smolikiem postanowili tchnąć nową energię w kultowy utwór, który dla wielu z nas był pierwszym manifestem ekologicznym i muzycznym hołdem oddanym naturze.

„Jednego serca” – Czesław Niemen

Singiel „Jednego serca” pochodzi z albumu „Zalewski śpiewa Niemena”, który ukazał się w 2018 roku. To był bardzo ważny moment w karierze Krzysztofa Zalewskiego. Artysta chwilę potem wyruszył w wielką trasę koncertową. Bilety na jego koncerty wyprzedawały się w mgnieniu oka.

„Rzuć to wszystko co złe” – Zbigniew Wodecki

Na początku czerwca 2022 roku odbył się specjalny koncert „Uroczysty Wodecki”. Alicja Majewska, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Joanna Kulig, Maciej Maleńczuk, Ania Rusowicz, Natalia Szroeder i Maciej Musiałowski wykonali jego największe przeboje w nowych aranżacjach orkiestry Tomka Szymusia.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.