Lady Gaga wynajmuje swój apartament. Cena zwala z nóg
Strona Główna > Lady Gaga wynajmuje swój apartament. Cena zwala z nóg

Lady Gaga wynajmuje swój apartament. Cena zwala z nóg

Lady Gaga jest właścicielką kilkunastu posiadłości i mieszkań. Jedno z nich właśnie zostało udostępnione na wynajem. Mowa o luksusowym apartamencie w Nowym Jorku. Sprawdźcie, ile wynosi cena za jeden miesiąc!

Zamieszkaj w apartamencie Lady Gagi

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 185 metrów kwadratowych przy 40 Central Park South ma dwie sypialnie, dwie łazienki i wspaniałe widoki na park — a także 750 stóp kwadratowych przestrzeni na zewnątrz. Nieruchomość jest oficjalnie dostępna do wynajęcia za 35 000 $ miesięcznie.

Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Central Park jest widoczny z każdego pokoju penthouse’a, dzięki czemu mieszkańcy mogą podziwiać cały park. Widoki dosłownie zapierają dech w piersiach, dlatego trzeba zobaczyć je na własne oczy, aby naprawdę je docenić. Istotną zaletą jest również prywatność – po żadnej ze stron budynku nie ma sąsiadów. Mieszkańcy mają również dostęp do ekskluzywnego studia fitness

– powiedziała Merav Shalhon, agentka odpowiedzialna za jej promocję.

Lady Gaga mieszkała w tym apartamencie od 2013 do 2017 roku. To właśnie w nim kręcono film dokumentalny „Gaga: Five Foot Two”.

Screen z portalu Apartments.com

Lady Gaga u boku Jokera jako Harley Quinn

Spekulacje, że Harley Quinn pojawi się w filmie, po raz pierwszy wypłynęły na powierzchnię po tym, jak Phillips opublikował okładkę scenariusza na Instagramie 7 czerwca 2022 roku. Podtytuł „Folie à Deux”. Francuski podtytuł to odniesienie do medycznego terminu, który oznacza paranoję udzieloną. Stan, w którym osoba związana z chorym bagatelizuje jego paranoiczne myśli. Mowa oczywiście o jedynej partnerce Jokera, czyli Harley Quinn.

W tej roli zobaczymy Lady Gagę, która współpracowała już z Toddem Phillipsem, który był jednym z producentów filmu „Narodziny Gwiazdy”! Aktorka zdobyła Oscara w kategorii „najlepsza oryginalna piosenka” za utwór „Shallow”.

Polecamy również: