"Powrót do przyszłości": Obsada kultowego filmu spotkała się po latach. Zobacz wzruszające zdjęcie
Strona Główna > „Powrót do przyszłości”: Obsada kultowego filmu spotkała się po latach. Zobacz wzruszające zdjęcie

„Powrót do przyszłości”: Obsada kultowego filmu spotkała się po latach. Zobacz wzruszające zdjęcie

Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson i Tom Wilson spotkali się niedawno, aby uczcić kultowy film na Fan Expo Portland, które odbywało się od 17 do 19 lutego. Aktorzy nie kryli wzruszenia.

„Powrót do przyszłości”: obsada filmu znowu razem!

Fani serii filmów Powrót do przyszłości” byli zachwyceni, widząc, jak Lea Thompson, Michael J. Fox i Christopher Lloyd spotkali się ponownie na Fan Expo w Portland w stanie Oregon w sobotę. Nawet Tom Wilson, który grał Biffa Tannena w filmie z 1985 roku, postanowił do nich dołączyć! Podczas wydarzenia aktorzy wzięli udział w panelu dyskusyjnym i odpowiadali na pytania zagorzałych miłośników filmu „Powrót do przyszłości”.

„Powrót do przyszłości” trylogia, która podbiła serca fanów na całym świecie

Wyreżyserowana przez Roberta Zemeckisa trylogia „Powrót do przyszłości”, której premiera miała miejsce prawie cztery dekady temu, opowiadała o 17-letnim Martym McFly (Fox), który przypadkowo przeniósł się 30 lat wstecz z wynalazkiem swojego przyjaciela Doca Browna (Lloyd): podróżującym w czasie za sprawą napędzanego plutonem ‘wehikułu czasu’ DeLorean. Po nagrodzonym Oscarem filmie pojawił się „Powrót do przyszłości II”, w którym McFly podróżował zarówno do 2015, jak i 1955 roku, później przyszła kolej na trzecią część, w której McFly utknął w 1885 roku.

„Powrót do przyszłości”: Czy powstanie kolejna część?

Kilka tygodni temu w internecie krążyły plotki o ewentualnej kontynuacji, w której miałaby zagrać oryginalna obsada. Wszystko, jednak na to wskazuje, że do tego nie dojdzie. Aktorzy zabrali głos w tej sprawie podczas panelu na „Fan Expo Boston”. Thomas Wilson, krótko skomentował:

Wydaje mi się, że Ameryka mówi: Dajcie spokój! skoro zniszczyli inne kontynuacje filmów, dlaczego nie zniszczyć i tej? Oglądalibyśmy go, dopóki by bam się nie znudził. Jaki jest tego sens?!

Oficjalnie tylko Christopher Lloyd chciałby, aby doszło do nagrania czwartej części. Niestety nie udało mu się przekonać reszty obsady.

Chcielibyście, aby powstała kolejna część „Powrotu do przyszłości”?

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *