„Running Up That Hill”: Przebój Kate Bush w westernowym stylu? Co tutaj się wydarzyło? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Running Up That Hill”: Przebój Kate Bush w westernowym stylu? Co tutaj się wydarzyło?

„Running Up That Hill”: Przebój Kate Bush w westernowym stylu? Co tutaj się wydarzyło?

Przekonaj się, jak brzmi ten intrygujący cover przeżywającego drugą młodość utworu Kate Bush.

Postmodern Jukebox to muzyczny kolektyw, który znany jest z przedstawiania współczesnych przebojów w staromodnych aranżacjach, często sięgając po gatunki takie jak jazz czy swing. Zespół został założony w 2011 roku przez pianistę Scotta Bradlee’a. Początkowo funkcjonował jako niewielka grupa przyjaciół tworząca muzykę w nowojorskiej piwnicy. Dzięki ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi, obecnie Postmodern Jukebox może poszczycić się tym, że współpracował z 70 różnymi wokalistami i występował na 6 różnych kontynentach. Posiada również ponad 5,8 miliona subskrybentów na platformie YouTube, na której regularnie publikuje budzące podziw covery.

Na kanale zespołu znaleźć można interpretacje utworów takich jak „Smooth Criminal” Michaela Jacksona, „Where Is My Mind” Pixies czy „Don’t Speak” zespołu No Doubt. Ostatnio popularnością cieszy się także cover utworu „Running Up That Hill”, który w zaledwie 3 dni zdobył 240 tysięcy wyświetleń. Wysłuchajcie wykonania i przekonajcie się, dlaczego nagrania kolektywu zyskują uznanie internatów!

„Running Up That Hill” to wydany w 1985 roku utwór brytyjskiej artystki Kate Bush, stanowiący pierwszy singiel z albumu „Hounds of Love”. Piosenka zajęła trzecie miejsce na liście UK Singles Chart i do tej pory pozostaje jednym z największych hitów wokalistki. Drugą młodość „Running Up That Hill” przeżyło w roku 2022. Utwór, wskutek pojawienia się w ścieżce dźwiękowej czwartego sezonu „Stranger Things”, ponownie podbił listy przebojów na całym świecie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *