Madonna: "Patrzcie, jak słodko wyglądam. Opuchlizna już zeszła!" Królowa popu chwali się nową twarzą
Strona Główna > Madonna: „Patrzcie, jak słodko wyglądam. Opuchlizna już zeszła!” Królowa popu chwali się nową twarzą

Madonna: „Patrzcie, jak słodko wyglądam. Opuchlizna już zeszła!” Królowa popu chwali się nową twarzą

Po pojawieniu się Madonny na gali rozdaniu nagród Grammy w sieci pojawiła się lawina komentarzy. Internauci są przerażeni tym, co artystka zrobiła ze swoją twarzą. Gwiazda odpowiedziała na krytykę bardzo szybko mówiąc, że nigdy nie przepraszała za to jak wygląda i nie zamierza tego robić. Madonna ma za sobą kolejną operację plastyczną. Jak teraz wygląda królowa popu?

Nowa twarz Madonny

Ikona popu, Madonna, pochwaliła się drastycznie zmienioną twarzą w poniedziałek po tym, jak opuchlizna po niedawnej operacji wreszcie zeszła. Madonna podzieliła się swoim nowym wyglądem na Twitterze — dwa tygodnie po tym, jak w Internecie wylała się na nią lawina hejtu z powodu jej opuchniętego wyglądu na gali rozdania nagród Grammy.

Spójrzcie, jaka jestem teraz słodka, kiedy zeszła opuchlizna po operacji. Lol.

– napisała Madonna w tweecie, który zawierał zdjęcie jej odmłodzonej twarzy.

Jeden z użytkowników odpowiedział na tweeta, mówiąc Madonnie, aby zrezygnowała z pracy kosmetycznej, ostrzegając ją, że skończy wyglądać jak istota „pozaziemska”.

Madonna rusza w największą trasę koncertową w karierze

W ubiegłym oku Madonna obchodziła 40-lecie swojej działalności. W ciągu tych czterech dekad nagrała mnóstwo ponadczasowych przebojów. „Material Girl”, „Like a Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Don’t Cry For Me Argentina”, czy nawet „Bitch, I’m Madonna” – to tylko kilka z nich.

Artystka rusza w trasę, która będzie uhonorowaniem jej kariery. W ramach „The Celebration Tour” pierwszy koncert odbędzie się 15 lipca 2023 roku. Na początku rozpali swoich kanadyjskich fanów, gdzie zagra łącznie 25 koncertów. Pierwszy występ da w Vancouver, a potem przyjdzie czas m.in. na Nowy Jork, Las Vegas czy Toronto. W październiku odwiedzi Europę i zagra w Londynie.

Polecamy również: