Madonna w żałobie. Zmarł jej brat. Przez wiele lat był bezdomny
Strona Główna > Madonna w żałobie. Zmarł jej brat. Przez wiele lat był bezdomny

Madonna w żałobie. Zmarł jej brat. Przez wiele lat był bezdomny

Starszy brat Madonny, Anthony Ciccone, zmarł w wieku 66 lat. Szwagier Anthony’ego, muzyk Joe Henry, który jest żonaty z siostrą Madonny, Melanie Ciccone, jako pierwszy podzielił się wiadomością, pisząc szczery post na Instagramie. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje brat Madonny

Starszy brat Madonny, Anthony Ciccone, zmarł w piątek 24 lutego 2023 roku wieku 66 lat. Informację jako pierwszy potwierdził mąż siostry Madonny Joe Henry. Anthony był jednym z siedmiorga rodzeństwa Madonny. W poruszającym poście jego szwagier napisał:

Kochałem go i rozumiałem lepiej, niż czasami chciałem to przyznać. Chcę myśleć, że Bóg, w którego wierzyła twoja błogosławiona matka (i moja) czeka, by cię przyjąć

Okazało się, że Madonna i jej rodzeństwo mieli przez lata napięte relacje z Anthonym z powodu jego zmagań z nadużywaniem substancji. W pewnym momencie Anthony podobno był bezdomny i mieszkał pod mostem w Michigan.W 2011 roku udzielił wywiadu dla portalu Daily Mail, w którym powiedział:

Jestem zerem w ich oczach – nie-osobą. Jestem wstydem. Gdybym zamarzł na śmierć, moja rodzina prawdopodobnie nie wiedziałaby lub nie przejmowała się tym przez sześć miesięcy.

Madonna nie skomentowała publicznie odejścia Ciccone, ale gwiazda popu polubiła post Joe Henry’ego na Instagramie, który ujawnił tę wiadomość.

Madonna rusza w największą trasę koncertową w karierze

W ubiegłym oku Madonna obchodziła 40-lecie swojej działalności. W ciągu tych czterech dekad nagrała mnóstwo ponadczasowych przebojów. „Material Girl”, „Like a Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Don’t Cry For Me Argentina”, czy nawet „Bitch, I’m Madonna” – to tylko kilka z nich.

Artystka rusza w trasę, która będzie uhonorowaniem jej kariery. W ramach „The Celebration Tour” pierwszy koncert odbędzie się 15 lipca 2023 roku. Na początku rozpali swoich kanadyjskich fanów, gdzie zagra łącznie 25 koncertów. Pierwszy występ da w Vancouver, a potem przyjdzie czas m.in. na Nowy Jork, Las Vegas czy Toronto. W październiku odwiedzi Europę i zagra w Londynie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *