Marina w nowej edycji "The Voice Kids"? "Podchody były"
Strona Główna > Marina w nowej edycji „The Voice Kids”? „Podchody były”

Marina w nowej edycji „The Voice Kids”? „Podchody były”

Marina Łuczenko w rozmowie z Pudelkiem odniosła się do krążących plotek. Skomentowała doniesienia, jakoby miała zostać nową jurorką w kolejnej edycji programu „The Voice Kids”.

Plotki o udziale udziale Mariny Łuczenko w programie „The Voice Kids” pojawiły się po tym, jak Dawid Kwiatkowski ogłosił, że nie będzie dłużej pracował w produkcji TVP.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz” – napisał Kwiatkowski na Instagramie. – „Pamiętam, jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie: «stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne». Takie były. Dzięki mojej wspaniale słuchającej wszystkich naszych rad drużynie” – dodał.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Piosenkarz w swoim poście nie krył wzruszenia i podziękował wielu osobom, z którymi miał okazję współpracować. Przyznał, że za wieloma będzie tęsknił. – Za Cleo, Tomsonem i Baronem, za Michałem Majakiem i Rinke. Za całą produkcją, za zespołem, za moim teamem, za trenerami wokalnymi i za Sylwią z restauracji – byłem trenerem, który jadł najwięcej, a Twoje makarony Sylwia… dziękuję Wam wszystkim. Dziękuję również mojej drużynie, liczącej uwaga – 108 młodych talentów, w sumie część z nich to już dorosłe osoby… mam nadzieję, że nie żałujecie swojego wyboru. Dziękuję Wam, widzom, za to jak ciepło odbieraliście mnie w roli trenera. Telewizję lubię, więc to raczej do zobaczenia! aniżeli żegnajcie – napisał.

Marina o „The Voice Kids”

Teraz do plotek o swoim udziale w „The Voice Kids” odniosła się Marina w rozmowie z Pudelkiem. „To są plotki, zawsze się plotkuje, oczywiście byłoby super, to byłoby spełnienie moich marzeń, natomiast ja na ten moment nie wiem na tyle, żeby móc się wypowiadać” – powiedziała.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

„Jakieś tam podchody były, ale nie ma co się na ten temat rozgadywać, dopóki nie ma konkretów, nie ma co. Ale myślę, że fajnie bym się sprawdziła, gdyby ktoś mnie wziął pod uwagę, tym bardziej, że jestem osobą, która jeździła na wiele festiwali, konkursów przed rozpoczęciem mojej medialnej kariery, totalnie wiem, jakie to uczucie być malutkim człowieczkiem i stać na scenie” – dodała Marina w rozmowie z Plotkiem.

A Wy chcielibyście zobaczyć Mariną w nowej edycji „The Voice Kids”?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *