Martyna Wojciechowska czuje motylki w brzuchu? Uchyliła rąbka tajemnicy » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Martyna Wojciechowska czuje motylki w brzuchu? Uchyliła rąbka tajemnicy

Martyna Wojciechowska czuje motylki w brzuchu? Uchyliła rąbka tajemnicy

Życie uczuciowe Martyny Wojciechowskiej było pełne zawirowań. Małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim było dla podróżniczki jedynie krótkim rozczarowaniem. Niedawno jednak kobieta przyznała się, że jest obecnie szczęśliwa. Czyżby znów się zakochała?

Martyna Wojciechowska to wyjątkowo wszechstronna kobieta. Jest znaną i lubianą dziennikarką, podróżniczką, prezenterką, pisarką, a także działaczką społeczną. Słynie z dobrego serca i pomagania kobietom. A jak wiadomo – serce nie sługa. Jakiś czas temu boleśnie się o tym przekonała. Czy nareszcie przełamała złą passę w swoim życiu uczuciowym i ponownie się zakochała?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz także: Till Lindemann wraca z nową płytą. Wyda trzy single naraz

Związek z Przemysławem Kossakowskim

Życie uczuciowe Martyny było istną sinusoidą. Podróżniczka była w swoim życiu zaręczona aż 5 razy. Dwa razy zdarzyło jej się także odwołać w ostatniej chwili ślubne ceremonie. W październiku 2020 roku została żoną Przemysława Kossakowskiego, z którym dzieliła wspólne pasje. Oboje wyjątkowo upodobali sobie bowiem podróże i ekstremalne doznania. Związek tych dwojga wydawał się idealny. Choć ich relacja trwała trzy lata, małżeństwo było jednak wyjątkowo krótkie i okazało się totalną klapą. Niedługo po ślubie, para postanowiła się rozstać.

Do dziś nie znamy szczegółów takiej decyzji. Zdaje się, że Wojciechowska również była zszokowana takim obrotem spraw i nie wiedziała jaki był ich oficjalny powód. Potwierdziła rozpad związku i przekazała mediom, że jej mąż zdecydował się ją opuścić. Jej zdaniem, nic nie zwiastowało rozpadu małżeństwa. Podróżnicy na jakiś czas wycofali się z życia publicznego. Nie chcieli być na świeczniku i potrzebowali nieco prywatności.

Zobacz także: Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip 

Martyna Wojciechowska znów jest zakochana?

Wygląda na to, że Martyna Wojciechowska zregenerowała już nadwątlone miłosnym rozczarowaniem siły i pogodziła się sytuacją. To wyjątkowo dobra wiadomość dla jej fanów. Dziennikarka powróciła bowiem z ich ulubionym formatem – „Kobieta na krańcu świata”. Zdradziła także kilka smaczków na temat swojego życia prywatnego.

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nas zawodzą i nie należy dorabiać do tego ideologii – powiedziała Martyna Wojciechowska na łamach „Twojego Imperium”.

Można się domyślać, że podróżniczka miała na myśli swój związek z Przemysławem Kossakowskim. Martyna Wojciechowska nie zamierza jednak się poddawać i zamykać się na innych ludzi. Dodała także, że jest usatysfakcjonowana swoim życiem i niczego nie chciałaby w nim zmienić.

Wiele rzeczy mi nie wyszło, ale życie prywatne, osobiste, miłosne, uważam za bardzo dobre i satysfakcjonujące – dodała Wojciechowska.

Jak interpretować te słowa? Czy to oznacza, że podróżniczka nareszcie spotkała na swojej drodze kogoś, kto docenił ją tak, jak na to zasługuje? Oficjalnie Martyna nadal jest singielką i nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojego życia uczuciowego.

Zobacz także: Witold Paszt odznaczony pośmiertnie. „Zasłużył na ten medal jak mało kto”

Kariera ukochanej podróżniczki Polaków

Wojciechowska jest laureatką licznych nagród za działalność dziennikarską, reporterską i społeczną. Wśród jej statuetek znajdują się między innymi: Złota Telekamera, dwa MediaTory, a także Bursztynowy Motyl im. Arkadego Fiedlera i Wiktora.

Ciekawostką może być fakt, że Martyna Wojciechowska rozpoczęła swoją karierę od debiutu w branży modowej. W wieku 18 lat, podjęła pracę w agencji mody „Legenda”. W 1997 roku mogliśmy podziwiać ją na okładce magazynu „Zwierciadło”. Następnie pojawiła się w motoryzacyjnym programie, w łódzkiej telewizji kablowej ATV. Napisała scenariusz i poprowadziła według niego magazyn „Automaniak”, na antenie stacji TVN. Kolejne lata obfitowały w nowe propozycje. Podróżniczka poprowadziła takie programy jak: „Dzieciaki z klasą”, „Big Brother”, a także współprowadziła z Maxem Cegielskim „Studio Złote Tarasy”.

W 2007 roku zdobyła szczyt Mount Everest. Następnie objęła nową posadę – została redaktor naczelną magazynów „National Geographic Polska”, oraz „National Geographic Traveler”. Wydała wówczas takie książki jak: „Zwierzaki Świata”, „Dzieciaki Świata”, a także „Kobieta na krańcu Świata” i zapis swojej wyprawy na Mount Everest pod tytułem „Przesunąć Horyzont”. Od 2009 roku Martyna Wojciechowska realizuje ukochaną serię podróżniczą Polaków – „Kobieta na krańcu świata”.

Zobacz także: “Miodowe lata” jednak nie wrócą. Cios w serce fanów

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!